Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért ilyen bunkók a nőgyógyás...

Miért ilyen bunkók a nőgyógyászok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 14:24
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Pesten: dr. Hamvas Ferenc

neten ha beírod a googleba kídobja. én is ott találtam rá.

Kérdezhetsz is tőle, ő meg visszaír ha éppen netközelben van.

Vácon a kórházban nekem a Szaniszló Zsolt volt szimpatikus meg a Bényi Béla ( bár én többet oda nem teszem be a lábam), de állítolag Dubec... nak is van magánrendelője.

Ott a G.Máriát erőteljesen nem ajánlom, mert ha valamit elcsesz vagy nem tud rádfogja, hogy te nem tartottad be az utasítását.

2011. máj. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
nekem eddig 3 nőgyógyásszal volt dolgom. nem voltak bunkók, de az egyikhez nem szívesen megyek, mikor ő van, m elég durván vizsgál meg. am. a modorával nincs bajom.
2011. máj. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

nekem sem volt eddig dolgom kifejezetten bunkó nőgyógyásszal, maximum olyannal, akivel valahogy mégsem voltam elégedett. nem tudom miért, mert kedves volt, odafigyelős, de valamiért mégsem ő volt az igazi.

De azóta megtaláltam: Rigó Barbara, Maternity. Egyszerűen szuper, kedves, odafigyel, minden kérdésemre válaszol, türelmes - egyszóval nem tudok rá rosszat mondani.

2011. máj. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Felénk azért,mert keveslik amit kapnak! Ha adnék a szakrendelésen valamennyit a kezébe (a testéből is kiöregedett,nem hogy a szakmából!) akkor mindjárt nyalná a hátsóm! De én egy vasat sem szoktam adni neki,így utálja is a képem-na,nem mintha meghatna...
2011. máj. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 kisnita ***** válasza:
Dr. Hamvas Ferencnél én is jártam, tényleg nagyon kedves és jó szakember. Ő mondta, hogy nyugodtan tartsam meg a babámat (az itteni orvos abortuszt javasolt) Sajnos én nem tudtam nála szülni és csak 1x voltam nála mert 120 km-re lakom Bp-től és anyagilag nem bírtuk volna a két hetenkénti felutazgatást meg a vizsgálat díját. De ha Bp-n laknék hozzá járnék.
2011. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

A legtöbbje csak a pénzre megy, tisztelet a kivételnek. A magánkórházban ugyanez a helyzet,csak ott esetleg udvariaskodnak, ezzel megtévesztik a kismamát és a gatyáját is otthagyja, de semmivel sem kap jobbat.

Sajnos nekem is rossz tapasztalataim vannak.

2011. máj. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

Nekem eddig két nőgyogyóm volt.

Az első még a szülővárosomban, idősebb hölgy, nála születtem. :) Nagyon kedves, végtelenül aranyos, de szerintem már picit kiöregedett a nőgyógyász szakmából, inkább szülész volt. Nem tudta diagnosztizálni a pcos-mat, simán adott norcolutot és fogamzásgátlót.

Amikor Budapestre költöztünk, és abbahagytam a fogamzásgátlót, hónapokra kimaradt a mensim, pedig babát akartunk. Nagyon tudatosan, megfontoltan kerestem kórházat és benne orvost. Nagyon jól kifogtam. Csak pozitív tapasztalataim vannak vele. Ő diagnosztizálta a pcos-t nálam, nem akart rögtön mindenféle hormonbogyikkal tömni, a méhen kívüli terhességemnél megmentette a petevezetőmet. A terhesgondozás alatt is nagyon alapos volt, előre leegyeztette az időpontokat a kórházban uh-ra és ctg-re, többször vett kenetet stb. De a legnagyobb hőstette, hogy 9 hete vidékről rohant be hozzám a kórházba és sürgősségi császárral világra segítette a kisfiamat. Utána minden nap benézett hozzánk a kórházba, még akkor is beugrott a kismamáihoz, amikor nem is volt ügyeletes.

2011. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Debrecenben:Dr.Major Tamás.A szakmája egyik kiválósága, rendkívül jól képzett, végtelenül udvarias és egyáltalán nem pénzéhes.Sőt!

A rendelője magas színvonalon felszerelt,az ott dolgozók Udvariasak, kedvesek és nem utolsó sorban értik a dolgukat.

Mindent elmagyaráztak olyan szinten, hogy nem volt soha plusz kérdésem.Minden egyszerű és világos.

nekem nem kell, hogy bratyizzon a doki-értsen a szakmájához és legyen udvarias-mert azt én is megadom.

2011. máj. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

14.32 vagyok!

Debrecen,Dr.Barta Tünde!!!!Magánba járok hozzá...

2011. máj. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
jajjj bocsi Dr.Bartha Tünde
2011. máj. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!