Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha szülés alatt komplikáció...

Ha szülés alatt komplikáció lépne föl és megkérdeznének titeket hogy a baba vagy ti? Mit válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Ha én azt mondanám hogy engem mentsenek azt azért mondanám mert úgy gondolom hogy

még szülhetek babát a férjemnek..

de ha én meghalok akkor ?....

szóval ezért kérdezem.


2011. máj. 31. 15:29
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
üdv :)
2011. máj. 31. 17:34
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem szülés közben, hanem a terhesség elején akadtak gondok, ami miatt ezt végig kellett gondolnom. Tudom, hogy ez nem válasz a kérdésedre, mégis leírom, min mentem keresztül.

Volt két duzzadt nyirokcsomó a nyakamon, amikor teherbe estem. Az orvos szerint nem igényeltek figyelmet, pedig antibiotikumtól sem múltak el. Aztán az egyik nagyon bedagad. Onkológia, vérvétel, napokon belül biopszia. És a biopsziában olyan sejteket találtak, amik nagyon nem odavalók voltak. Kiírtak műtétre, hogy kiemeljék az egész csomót és a patológián megnézzék. Amíg az eredményre vártam, ezerszer elgondolkodtam a baba sorsán. Nyilván kemo mellett nem maradhatott volna meg. Ezt azonnal tudtam, tehát hoztam egy döntést. Ha rákom van, el kell vetetnem a babát, mert nem hagyhatom el a gyerekeimet, nem ronthatom az esélyemet a gyógyulásra egy még meg sem született magzat miatt. Csakhogy... És elkezdtem azon gondolkodni, hogy megpróbálom rábeszélni az onkológust, várjunk a kezeléssel, amíg megszületik, ha ezzel nem romlik jelentősen az esélyem. Egyre jobban belelovaltam magam ebbe. Aztán jött a hír, hogy a nem odavaló sejtek a biopszia során átszúrt hajhagymából kerültek a mintába, és én egészséges vagyok.

De még most sem tudom, mit tettem volna, ha nem ilyen jó hírt kapok.

2011. máj. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

szia kedves utolsó

hát ez tényleg jóhír :)

2011. máj. 31. 20:27
 24/28 anonim ***** válasza:

2pici gyerekem van és egy imádnivaló férjem.

ha harmadszorra terhes lennék, és ilyen helyzetbe kerülnék- magamat menteném miattuk én is. Inkább egy 4tagú család, mint egy csonkacsalád 3félárva gyerekkel! Neadjisten, ha komplikáció van- mi az esélye hogy a 3.baba teljsen egészséges is lenne... szóval nem sokat gondolkodnék sajna.. bármilyen önző dolog is ez.

De remélem nem kell ilyenen gondolkodnom sose!

2011. máj. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Én is magamat választanám, azért amiért te is, én még szülhetek és akkor talán meg fog adatni az, hogy az a baba megismerhesse az anyukáját is, ne csak az apukáját. Szörnyű döntés lenne az biztos, de szeretném felnőni látni a babám.
2011. jún. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Jaj ez iszonyatosan nehéz kérdés..... Mert itt elsősorban nem magad miatt kell nézned magadat, hanem a hozzátartozóid miatt. :( Én azt hiszem azt mondanám, hogy engem, mert van egy 3 éves kislányom, van egy férjem és vannak még (hálistennek) szüleim is. Az már más kérdés, hogyan tudnám feldolgozni, gyanítom sehogy. :(
2011. jún. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetmaximum a terhesség elején fordulhat elő, ha kiderül, hogy a baba kihordása veszélyeztethetné az anya életét - ilyenkor választhat az anya, hogy vállalja-eakockázatot , de pl. szülésnél nem kérdeznek ilyet, mindíg az anya életét kell szem előtt tartani.
2011. jún. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

köszi hogy ilyen sokan válaszoltok !


többségetek mégiscsak mahát választaná hiszen bámilyen

szomorú ha a baba elmenne de mi élnénk és életet adhatnánk egy új egészséges babának .

2011. jún. 1. 15:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!