Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szüléshez valaki miért a...

A szüléshez valaki miért a barátnőt, az anyját hívja be?

Figyelt kérdés

Én max. a páromat, de senki mást, ha ő nem jönne be, inkább egyedül lennék.

Sztem olyan intim dolog ez, hogy bárki más feszélyezne( jó, az orvosokat, meg az ápolókat persze elviselem, de nem igazán mutogatnám csak úgy egy barátnak az alfelem).

aki mást hívott be mi vitte rá? a párja nem tudott/nem akart bejönni?


2011. júl. 17. 23:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

En anyukamat kertem meg, hogy jojjon velem.

Kulfoldon elunk elso baba es anyukam 20 eve apolono 3 gyerekkel a hatamogott.

Gondoltam, hogy az O tapasztalatar es segitsegere van szuksegem.Ferjem is be szererett volna jonni, igy csaladi szulesre keszultunk (Angliaban valaki az egesz pereputtyot viszi magavl.Van ismerosom akinel 9 ember volt bent a szulesznoket leszamitva).

Mivel 2 hettel korabban jott a lanyom, igy anyukam nem tudott velunk lenni.5 napos volt a kislanyom amikor kiert hozzank es banta es nem is, hogy nem johetett be.

Mondta, hogy nehez lett volna latni, hogy a gyermeke szenved hosszu orak ota es nem tud segiteni, de annyira szerett volna tamogatni es ezert pedig sajnalja, hogy lemaradt errol a hatalmas elmenyrol.

Baratom beugrott a korhazba megnezni, mert regen nem kapott rolunk hireket...mar azt hitte baj van....es pont akkor vartuk az orvost, hogy osszevarjanak.

Siman beengedtek.Ez kicsit fura volt, de nem voltam szegyenlos, mert letakartak.

En egyedul nem tudtam volna vegig csinalni.

2011. júl. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Sziasztok:)

Velem a barátnőm volt bent..a vége császár lett,de a műtőbe is beengették és az eljétől azt hajtogatta,mindjárt kész leszek:)))jó fej ,higgadt és nem utólsó sorban 15 éve vagyunk barátnők,szinte testvérek,sőt!!!

Az anyukám kisgyermek koromban meghalt,Ő nem lehetett velem sajnos..

A párom külföldön dolgozik,elég kalandosra sikeredett a szülésem,esélye nem volt hazaérni és igy beszéltük meg.

Ő is nagyon kedveli a barátnőmet,úgyhogy egyértelmű volt:))

Nagyon nagy segítség volt,nem bántam meg,hogy igy döntöttünk.

2011. júl. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Na én olyat írok, amit még senki :D

Én voltam bent szülésen: amikor Anyukám megszülte a Kisöcsémet. 19 éves voltam, és Anyu a terhessége elejétől mondogatta, hogy én menjek majd be vele. A párja is ment volna, csak félt, hogy nem bírja majd a vért, meg ilyenek, így inkább átadta nekem a lehetőséget.

Nem csináltam semmit, csak fogtam a kezét meg nyugtatgattam, aztán meg én fogtam meg először KisPockot :) :) Anyunak így volt jó. Én meg örülök, hogy így alakult, nagyon szép élmény volt!

23L

2011. júl. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

KEDVES UTOLSO :) NAGYON BATOR VAGY!!!!MINDEN ELISMERESEM, HOGY VEGIG CSINALTAD ES NEM A NEGATIVUM MARADT MEG BENNED :)

SOK BOLDOGSAGOT AZ EGESZ CSALADNAK!!!


az angliai anyuka

2011. júl. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!