Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pozitív szüléstörténetek,...

Pozitív szüléstörténetek, ahol nem volt komplikáció? A családban mindenki csak rémítget. :S

Figyelt kérdés

Mindenki meséli milyen szörnyűségeken ment keresztül, milyen borzalmas volt az ellátás, hogy kibírhatatlanul fájt, az apuka megundorodott stb.

a párom mondta, hogy ne foglalkozzak a "rémísztgetőkkel :D" ,de jól esne hallani/olvasni olyat is, ami pozitív. :)


2011. júl. 19. 09:34
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Az én szülésem csodálatos jó volt.Nagyon szép emlékekkel gondolok vissza.Reggel a nyákdugó távozása miatt mentem be,pedig az miatt nem kellett volna azt mondták,mégse voltak bunkók,bennt fogtak,hogy akkor már ne kelljen késöbb esetleg visszajönnöm.Ahogy befektettek meg is kezdődtek a fájásaim(azt modják a csecsemő sírás is beindíthatja)Ráadásul ott volt egy volt oszt. társam is,akinek nagyon örültem.Este átvittek a vajúdóba,mert már nagyon fájt.Tudod mire gondoltam?Már nem emlékszem ki mondta,de a lényeg az,hogy ne tartsd vissza a fájdalmat haggyad,koncentrálj oda mégjobban állítólag könnyebben és hamarabb tágulsz.Nem tudom ennek mennyire van valós alapja,egy bíztos,nekem nagyon hamar meglett a kisfiam.Amikor mondtam az orvosnak,hogy olyan mintha nyomnom kéne csak legyintett,hogy áhh nem lesz még itt baba.Azért persze megvizsgállt és kétségbe esetten kiabállt a szülésznőknek,hogy gyorsan,mindjárt szülünk.Apuka épp,hogy beért :) (kinnt várakozott) Nagyon szép volt.Utána mindn fájdalom elmúlt.Kitartás és ne hallgassd meg a rosz történeteket!
2011. júl. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Egy gyermek születése a világ legcsodálatosabb dolga. Én első babámat várom de nem tudok azzal foglalkozni hogy jaj mennyire fog fájni mert akár hányszor ez jut eszembe rögtön látom magam ahogy a gyermekemet tartom a kezembe dédelgetem puszilgatom és rögtön elfelejtek mindent.
2011. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Erről jut eszembe: Barátnőm második lányát szülte, illetve vajúdott vele. Bent volt a kórházban, nem volt fogadottja, így az egyik csecsemős (aki ismerős) nézett rá gyakran. Barátnőm nem érezte, hogy nagydolog van, sem semmit; egyszer csak amikor megy be a nővér és bekukkant látja a baba fejét; hát volt ott nagy kapkodás :o)
2011. júl. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek! :) megnyugtattatok :)
2011. júl. 19. 19:54
 25/28 anonim ***** válasza:
A szülésről most nem írnék, de igaz, hogy valahogy ki lehet bírni, viszont a férjem nekem azóta rendszeresen mondogatja, hogy milyen fantasztikus nő vagyok, hogy megszültem ezt a csodálatos kisbabát, meg hogy milyen hősként viselkedtem a szülőszobán (pedig nem voltam csendben...)
2011. júl. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Első babám: este negyed nyolckor elment a nyákdugó, rögtön 10 perces fájások kezdődtek. Egészen este 10-ig elég enyhék voltak, vagy ha erősebb, rövid ideig tartott. 10kor indultunk a kórházba, útközben már 5percesek voltak. Fájt rendesen, de az még olyan volt, amit szép csendben tűrsz. 11kor értünk a kórházba, a szülésznő vmit csinált velem, onnantól bedurvult nagyon, de éjfélre megszületett a lányom! Mindenkinek ilyet kívánok! A szülésznő is az orvos is kicsit le voltak döbbenve:)
2011. júl. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

2 szülésből 2 pozitív.1. baba:4 óra alatt lett meg,EDA-t kértem,nagyon sokat segített.Volt pici gátmetszésem,de 1 hét múlva már nem olyan volt,mintha mi sem történt volna.

2. baba:3 óra alatt lett meg,gátmetszés,és sérülés(külső belső)nélkül.Most "gyártjuk" a 3. babát,és egyáltalán nincs bennem aggódalom a szüléssel kapcsolatban.Mindkét szülésem apás volt,és állami kórházban történt(Bp. Szt. István)

2011. júl. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Mármint 1 hét múlva olyan volt,mintha mi sem történt volna.
2011. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!