Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet hogy nemsokára lesz valami?

Lehet hogy nemsokára lesz valami?

Figyelt kérdés

Reggel óta megy a hasam és olyan furán érzem magam, igazából nem is lehet leírni hogy milyen érzés. Sőt, a párom is hívott hogy szerinte ma fogok szülni:)

38 heteske


2009. ápr. 6. 12:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Hangulatingadozás itt is megvan, újra 14 évesnek érzem magam:)

Na meg a türelmetlenség, tudom h jobb neki még ha bent van, de már ma mennék a kórházba.

Könnyű szülést mindenkinek!

2009. ápr. 7. 10:09
 12/12 anonim válasza:

Szia!Én ápr. 14-re vagyok kiírva és most egy picit elkeseredtem, mert én semmi hasonló tünettel nem rendelkezem. A doki múlthét csütörtökön mondta,hogy 1 ujjnyira már nyitva a belső méhszájam is, úgy hogy hamarosan meglesz a manó. Péntektől-vasárnapig távozott a nyákdugóm is, de semmi. Lépcső, séta, forró víz megvolt már. Éjszaka és néha nappal is érzek menstruációs kisebb görcsöket,de nekem nincs hasmenésem,derékfájásom, hangulatváltozásom(erről lehet azért a férjem másképpen nyilatkozna :)!)viszont ez szinte mindegyötöknek meg volt, mármint a hasmenés és ezt már én is olvastam,hogy ez egy előjele. Szerintem ez is biztos függ a testünktől, szervezetünktől is,mint maga a terhesség is.

Könnyű és szép szülést kívánok!

2009. ápr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!