Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Apas szulesetek lesz vagy...

Apas szulesetek lesz vagy volt? Elonyok, hatranyok?

Figyelt kérdés

Mielott terhes lettem volna azelott azt mondta a ferjem h o nem fog bejonni a szuloszobaba(a ver latvanyatol rosszul mindig rosszul lesz)

Viszont par hete elkezdte mondogatni h o megis beakar jonni.

Szoval en rabiztam ezt a dolgot,sztem majd ott fog csak kiderulni h mi is lesz.

Nem eroltetem ra,persze titokban nagyon szeretnem ha velem lenne.De azt se akarom h rosszul legyen.

Ti h tervezitek-terveztetek?

udv:28 heteske


2009. ápr. 6. 19:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem apas szulesem volt, azt is terveztuk. A ferjem azt mondta hogy o csak a fejemnel lesz es tartja a lelket bennem...de aztan gyozott a kivancsisag, es nem banta meg. A kitolasi szakaszban eloszor csak hozzaert a baba fejehez...aztan ugy dontott benez a labam koze, es ott is ragadt :) vegig kozvetitette mit lat...es o vagta el a koldokzsinort :)

utana azt mondta hogy elete legszebb elmenye volt...az ahogy latta hogy a kisfia kibujik...es o latta legeloszor ot...es ert hozza

azt mondta, hogy nem cserelne el semmire...es a kovetkezo babanal is bent akar lenni...


ja es azt hozza kell tenni, hogy a ferjemnel gyengebb gyomru ember nincs a foldon


boldog babavarast, es konnyu szulest kivanok

5 hetes kisfiu anyukaja

2009. ápr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Ez nagyon aranyos volt amit irtal:)

Tehat meg remenykedhetek:)

Koszi a valaszod!Jo babazast!

2009. ápr. 6. 19:22
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nem volt bent apa,mert kint dolgozott külföldön.

Amíg vajúdtam nagyon jó volt hogy csak a szülésznő nézett be hozzám néha és nem zavart senki. erősebbnek éreztem úgy magam.

Viszont amikor már megszültem olyan jó lett volna ha valaki ott van velem és dícsér milyen ügyes voltam és gyönyörű babánk van.

De félretéve mindent:én a következőt is egyedül szeretném végigcsinálni.

2009. ápr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg aranyos volt:D

Sok férfi azt mondja egyébként,főleg amíg nem látja uhn a babát,hogy ő nem akar bent lenni,aztán mire jön az idő hamarabb ér be a szülőszobára mint te XD

Én nagyon gondolkodom mi legyen,nem akarom megfosztani az élménytől a párom,de azt sem akarom,hogy a recsegő roppanó hangokat hallja,lásson olyan véres maszatos kínlódásos állapotban,úgyhogy én is tanácstalan vagyok:S

2009. ápr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyon egyénfüggő.Nálunk én tiltakoztam nagyon az ellen,hogy a férjem bejöjjön.Aztán az elsőnél mégis bejött,megbeszéltük,hogy a vajúdás alatt velem lesz.Ami nekem egyáltalán nem volt jó.Nekem ha valami bajom fájdalmam van szeretek egyedül lenni.Nem tudtam a babára koncentrálni.indított szülés volt,és 6 óra múlva ki kellett venni a babát,mert rosszul lett.A másodiknál már a szülőszoba ajtajában elbúcsúztam tőle határozottan.

Én nem szeretem ha pátyolgatnak,idegesít.

Nem vagyunk egyformák.

2009. ápr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Jo tudni,h nem vagyok egyedul:)

Hany hetes vagy?

2009. ápr. 6. 19:37
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi nagyon terveztük, hogy bent lesz Ő is nagyon várta szeretett volna bent lenni, de sajnos császároztak és nem lehetett bent.

Viszont rögtön neki adták a babát és vele volt legalább fél órát :)

Azt mesélték mikor meglátta a babát bekönnyezett a szeme :)

2009. ápr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Elozonek:kicsit en is igy vagyok vele,nekem a menzim is mindig nagy fajdalomal jar es akkor en sem szeretem ha "patyolgatnak".

Viszont Anyukam is ilyen es Apukam bement a legkissebb hugom szuletesekor es nagyon jo volt neki.

Szoval,nem tudom mi lesz.

2009. ápr. 6. 19:40
 9/25 A kérdező kommentje:
Bocsi!19:36-osnak szolt.
2009. ápr. 6. 19:41
 10/25 A kérdező kommentje:

19:40-es:ettol nekem is konnyes lett a szemem:)

Gratulalok a babahoz!

2009. ápr. 6. 19:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!