Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Így utólag visszagondolva mi...

Így utólag visszagondolva mi volt az, ami megindította a szülésed?

Figyelt kérdés
Gondolok itt: egész napos jövés-menés, nagytakarítás, hirtelen mozdulat, stb. Amit akkor és ott nem gondoltál megerőltetőnek, de meglett az eredménye. :)
2011. aug. 23. 10:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

én a 37 dik hétben csináltam "februárvégi tavaszi nagy takarítást " a lakásban gondoltam hátha történik valami

de amúgy 40 + 6 napra szültem és szerintem itt volt már az ideje hogy kibujjon :)

de szerintem a front hozta ki a kislányomat ugyanis egy szép tavaszi napsütéses nap után másnap szakadt a hó és nekem hajnalban beindultak a rendszeres fájások a nyákdugó elfolyásával kezdődően

még mikor vajúdtam kinéztem az ablakon és nagy pelyhekben esett a hó..

ez volt márcisban 2 éve :)

2011. aug. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
84%
3 gyerek, egyikükkel sem indította be semmi, csak jöttek, amikor jönni akartak :)
2011. aug. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Hajnalban arra keltem, hogy fáj a hasam kimentem wc-re és elment a nyákdugó, azóta 10 perces fájásaim vannak...és várok. :)

39+3 hkm

2011. aug. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 csak1csajszi ***** válasza:
84%
Kedves utolsó!Gratulálok :-) Könnyű és gyors szülést kívánok! :-)
2011. aug. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Oh :)

Hogy állnak a fájásaid? Sűrűsödtek?

2011. aug. 24. 13:36
 16/28 anonim ***** válasza:
még mindig 10 perces, de fájdalmasabb. 5 percesnél indulunk kórházba. kb. 11-16 óráig nem voltak fájások, pihentem. Most voltunk parkban sétálni az enyhítette a fájásokat egy időre, de újra elkezdődtek.
2011. aug. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 klixa ***** válasza:
semmi. már mindent megtettem, de még mindig semmi... aztán reggel úgy keltem fel, hogy fáj, ez kicsit olyan, mintha meg akarna jönni a ciklusom. Akkor ma szülünk. És szültünk...:)
2011. aug. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
40+4 naposan reggel erős vizsgálat a dokinál, délután vad szex, még az ágyban megindultak a fájások, másnap hajnalra megvolt a baba. :-)
2011. aug. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Egész nap jövés-menés és egy nagyon nagy adag ebéd (:
2011. aug. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%
szia! moziban voltam, a Sherlock Holmest néztük, a 41. hétben jártam. A doki egy utolsó éjszakára engedett el, mert már indítani akarta, én meg húztam az időt. Amint kijöttem a vizsgálatról, irány a mozi. A robbantásos jelenetnél a lányom kirúgta a magzatburkot, mehettünk vissza a kórházba. Ekkor már nem bántam, mert legalább nem a doki indította :D
2011. aug. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!