Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy mész szülni, ha éjszaka...

Hogy mész szülni, ha éjszaka indul be a szülés, csak a férjeddel laksz és a nagyobb (de még kicsi) gyermeked nyugodtan alszik a kiságyában?

Figyelt kérdés
Mit csinálsz a nagyobb gyermekeddel?
2011. szept. 9. 14:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pont ma aktuláis a kérdés . ngyszülők 3 órára vannak. pár nap választ el a szüléstől. Igy az előbb elvitték. Ott lesz amig meg nem szülök... De ha előbb lett volna, akkor átjön a szomszéd éjszaka, és addig itt üldögél, mig a nagyszülők 3 óra múlva meg nem érkeznek....
2011. szept. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi átvittük a kicsit, a motoszkálásra felébredt picit, nem szabályos, de egy utcányit átgurult az ölemben, cirógattam, és átadtuk a mamának, rekordot aludt utána:)

De elég lett volna ha bevisz apósom a kh-ba apa itthon durmol a kicsivel. Végül ez lett, mert a lánykám fél napot ráhúzott, és a férjem be se ért volna:)

2011. szept. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálod felébreszteni a nagyit?? Az otthon alvó gyerekedet nem sajnálod? Inkább a nagyi legyen ott, mint egy idegen. És az, hogy utána a férjednek nincs hol aludnia? Hát, ne haragudj, de ha velem nem maradna bent a férjem, hanem hazajönne, vagy nem tudna aludni az izgalomtól vagy még a földön is képes lenne lefeküdni. Azon az egy éjszakán igazán semmi nem múlik!
2011. szept. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, a férjemnek nincs miért bent maradnia, mert nálunk nincs apás szülés, vajúdni is egyedül kell. Ha meg hazajön aludni, akkor miért szenvedjen anyósommal egy szobában? A fiunknál is hazajött aludni, azzal én nem vagyok kisegítve, ha ott topog a kórház előtt, mert be úgysem engedik.
2011. szept. 10. 10:32
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, ha nem megy be veled szülni, akkor miért ne maradhatna otthon a gyerkőccel?

Mentőt hívtok, odakísér, beültet, beteszi a csomagodat és szalad vissza a kicsihez.

Ha nem apás szülés, akkor semmi szükség arra, hogy csak fuvarozzon meg vigye a csomagodat.

Az enyémet a mentős vitte, csak amiatt mászkáljon a férj, nem is értem :))

2011. szept. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Ó,ha nekem csak ennyi gondom lenne!!

Sokan örülnénk,ha csak ennyi lenne a "gond"!

Na,mindegy. Te úgy gondolkodsz,mi meg emígy.


Szép szülést!!

2011. szept. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
En siman felhivnam ejjel is anyumat, es mire en utra kesz lennek addig egesz biztos o is ide erne egy taxival. Nalunk sem lesz apas szules, de ha epp itthon van, akkor mindenkepp szeretnem hogy o vigyen be, szerintem ez a minimum, mivel a tobbit en "csinalom".
2011. szept. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 13:09


Szép is volna, ha csak ennyi gondom volna, de ez is egy gond a sok között, ami zavar!

Igazából irtózom a mentőtől, de én is gondolkoztam már ezen a lehetőségen is.

2011. szept. 12. 12:30
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el,jó a mentő!! Ne irtózz tőle!!!

12-én reggel fél 7 után kicsivel a mentőben született meg a 3. kicsi. (a párom dolgozott,a gyerekek aludtak,a fájások össze vissza jöttek,majd hirtelen 2 percesek lettek,apósomnak gyorsan telefonáltam,utána a mentőt hívtam. mire ide ért após,aki egy köpésre lakik,már kint is volt a lányunk.) Én csak javasolni tudom hogy ha idő van,akkor mentő! De Te tudod-főleg ha már túl vagy rajta!


Üdv:73%-os

2011. szept. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!