Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után, ha leereszkedik...

Szülés után, ha leereszkedik a méh milyen? Fájdalmas vagy zavar? Jelei vannak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 14:36
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
nem lóg húsi ,másképp van ott és ha reggel nézem amikor még nem csináltam semmit akkor látom a befele a lyukat,de ha már pisilek vagy fent vagyok akkor már látom azt a húsit az is egy rész oda bent ,kb 2 cm .re van,remélem nem lóg majd ki.Pont mondom a férjemnek ,,,na nem lesz hová betennie ,mert nincs ott lyuk és talán nem megy tovább:):)
2011. szept. 12. 23:17
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám nagyon vékony volt, mikor teherbe esett velem. Konkrétan, 175 centi volt és 56-57 kiló, deszka. Se cici, se popó, se comb, fiús alkat volt, még csak nem is izmosan, sportosan, hanem ilyen vékony, kamasz fiús. Teljesen átalakult terhesen, bár ennek szerintem a belső dolgokhoz nem sok köze van.

Pár hónapja kellett kivenni a méhét. Mert annyira meg volt ereszkedve, hogy már a hólyagjával is gond volt és más belső szervekkel is emiatt, nem tudom konkrétan. Teljesen elernyedtek a méhtartó izmai, mostanra vált olyan súlyossá, hogy ki kellett venni. 22 év telt el azóta. Pedig én vagyok az egyetlen gyereke, egyszer szült, és szülés után a belső dolgaival semmi probléma nem volt, az évek alatt alakult ki nála ez a betegség.

2011. szept. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is hasonló a helyzet, 4 kg-os kisbabát szültem 37-es fejecskével:) Nyomtam, doki nyomta, hosszú volt stb. Méhfal süllyedés nekem a doki ennyit mondott. Intimtornázok, de igaázn nem úgy ahogy kellene, van hogy elfelejtem. Vissza akarok én is menni,mert szeretnénk hamarosan tesót, és nem tudom így lehet-e.

Tényleg írj, kíváncsi vagyok én is, neked mit javasol.

2011. szept. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Az a "husi", ami eltakarja a lukat, az a hüvelyfalad, ami sok nőnek megsüllyed szülés után. Inti tornával sokat javul, de nekem 6 hónap alatt visszahúzódott annyit, h megint látszik a luk. Ha megerőlteted magad, emelgetsz, akkor előfordul, h jobban látod. Azt lehet plasztikáztatni, ha nagyon zavar. A méhsüllyedés az, amit az egyik lány ír, h benyúlsz, és nagyon hamar "beleütközöl" a méhszájadba, illetve olyan érzés, mintha vmi lenne a hüvelyedben. Ja egyébként a sex eleinte borzalmas volt, szó szerint elakadt a dolog, h a hüvelyfal süllyedés miatt-e nem tudom, de nagyon fájt. De pár hónap után az is rendeződött, szóval türelem!
2011. szept. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2011. szept. 16. 21:30
 16/27 A kérdező kommentje:
kedves utolsó!és ha szó szerint elakadt a dolog akkor ne folytassam?vagy nálad mi volt?még nem volt intim élet szülés után,még csak most kedden megyek dokihoz ,igaz már 7 hete szültem.
2011. szept. 18. 23:22
 17/27 anonim ***** válasza:
Hát én 7 hét után, ráadásul ilyen problémákkal nem erőltetném a szexet. Ha menne okés, de ha nem, akkor valamit csináltatnék vele.
2011. szept. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
még nem volt semmi intim élet, csak érdeklődök:)
2011. szept. 19. 10:35
 19/27 A kérdező kommentje:
Sziasztok lányok !voltam dokinál és elmondtam mi a problémám,megvizsgált és mondta valóban egy icipicike hüvelyfal süllyedés,amit intim tornával helyre lehet hozni,kb 40 szer naponta csináljam.Azt is mondta ,hogy mivel tágult a hüvely szülés közben ,most lassan húzódik és attól van...hát nem tudom mert vizsgálat közben hallottam a nővérkét, hogy azt mondta hűűűű de csúnya doktor vissza kérdezett ,hogy mi a csúnya? és a nővér mondta hogy piros.3 hónap múlva megyek vissza kontrollra.
2011. szept. 21. 00:24
 20/27 A kérdező kommentje:

[link]


ilyesmi van nálam is ,csak nem jön ki a hüvelyből ,rendesen tudok wc re menni nem fáj, nem zavar ,és nem fájt ,ahogy a doki meg vizsgált.

További szép napot nektek!

2011. szept. 21. 00:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!