Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után, ha leereszkedik...

Szülés után, ha leereszkedik a méh milyen? Fájdalmas vagy zavar? Jelei vannak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 14:36
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
ultrahang is volt, minden ok.
2011. szept. 21. 00:31
 22/27 anonim ***** válasza:

Szia!

És intim tornából mit javasolt??? Kriston féle?? Vagy csak annyit mondott mint nekem,hogy pisilés közben zárjam el a vizeletem párszor,és utána berögzül,és ezt gyakoroljam.

Remélem tényleg helyre jön,mert mi is akarunk második babát:)

2011. szept. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy pisilés közben +naponta amikor szoptatok akkor csináljam.A Kriston féle miből áll?
2011. szept. 21. 14:20
 24/27 anonim ***** válasza:

Szia! Elfelejtettem válaszolni, a fájdalmas együttlétről kérdeztél. Nekünk majd 3 hónap eltelt, mire először próbáltuk, és még akkor is nagyon fájt, nagyon száraz is volt, szűknek éreztem, meg hogy elakad a dolog. Ezt az "elakadás" dolgot sok helyen olvastam már fórumokon, és azt írják, h hetek-hónapok múlva rendbe jön, nálam ez 6 hónap volt. Ha együtt lesztek, majd érzed, h tudjátok-e egyáltalán folytatni, mert mi volt, h nem tudtuk, úgy fájt, volt, h hagytam, hátha majd elmúlik. Sokan mondják, h gyakorolni, erőltetni kell a dolgot, h "bejáródjon", de mi nem erőltettük, és magától rendeződött a dolog.

Ja, és úgy húzódott vissza a hüvelyfal, h nem tornáztattam. Na nem olyan, mint szülés előtt, de nem takarja el a nyílást.

Én jártam régen Kristom intimtorna tanfolyamra, ott sokféle, és összetett gyakorlatok vannak, szóval az nem annyiból áll, h összehúzod, és elengeded. Sőt, azt se mindegy, h milyen pózban csinálod, mert nem mindegy, hogy terhelődik a méh.

2011. okt. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
értem ,köszi,próbálkozunk ,de az van hogy száraz vagyok nagyon ,nem megy befele, úgy hogy a doktor mondta hogy valami síkosítót vegyek.
2011. okt. 3. 11:00
 26/27 anonim ***** válasza:
Nekem is durván száraz volt, most lesz 8 hónapos a bébim, és már a régi vagyok, ne aggódj! Nem tudom, h szoptatsz-e, mert szoptatás alatt nagyon száraz, utána áll majd lassan helyre.
2011. okt. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
szoptatok ,2 hónapja szültem,köszi.
2011. okt. 5. 15:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!