Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt olyan anyuka, kismama,...

Van itt olyan anyuka, kismama, akinek nem volt (nincs) fogadott dokija? Mik a tapasztalatok? Szülésnél meg volt elégedve az ellátással, hozzáállással?

Figyelt kérdés
2011. szept. 23. 08:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha kicsi az esély sima szülésre, akkor fogadd el, akit az orvosod ajánl szerintem.

A 2. gyerekemmel én is így jártam, szülés előtt nem sokkal átadott az orvos egy máiknak, aki tök rendes volt!!! Én hüvelyi úton szültem, problémamentes terhesség után.


Pénzpocsékolásnak tartod? Vagy tartasz tőle, hogy bunkó lesz az új doki vagy mi a a gond tulajdonképpen? Írj, kérdezz, olvass, hátha segíthetünk a döntésben :)

2011. szept. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességemnél volt fogadott dokim, aztán amikor már túl voltunk a 8.hónapon (és szépen leperkáltam kb.2 szülés árát) akkor közölte, hogy egyébként nem lesz itthon (Malajziába ment nyaralni) és átad egy másik dokinak. Rendes volt a doki, akinek átadott, de hát milyen eljárás ez ? Úgyhogy a második törpénél, inkább az sztkba jártam. És sokkal jobb volt így ! Szültem az ügyeletesnél, aztán kapott a szülésznő egy tízest, mert nagyon rendes volt és különben is ő csinált gyakorlatilag mindent. Szóval elvileg nem járhatsz rosszabbul !
2011. szept. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát lehet én leszek az egyetlen aki pórul járt, hogy nem volt fogadott orvosa, de a vajúdásnál sem foglalkoztak velem. A vizsgálatnál, hogy mennyire tágultam elég durvál felnyúlt az orvos és dőlt belőlem a vér. Visszaküldtek az alvó anyukák mellé, hogy ott pihenjek 2 perces fájásokkal, már kimenni nem tudtam magamtól a szülőszobába, hogy tolófájásaim vannak. Hívtam a nővért. Kelletlenül bekisírért. Az orvos lefeküdt szunyálni, látszott, hogy akkor ébredt fel. Mondja, hogy ne nyomjak. Gondoltam, te már próbáltál ilyet visszatartani? Megszültett a lányom 25 órára, ahhoz képest, hogy elfolyt a magzatvizem, iszonytos kínok között, se indító inekció, se semmi. A varrataimat egy nappal később szedték, ki mert nem volt fogadott orvosom, és meg kellett várni, hogy újra ügyeljen, az aki összevart, a csillagokat láttam, mert már nagyon bedagadt, és belevágott a damil. Soha többett nem szülök így. 21 éves voltam, és nem volt rá pénzem, annyi megaláztatást nem kaptam. A második gyereket most tervezgetem 14 év után. Rettegéssel tölt el, hogy újabb kiszolgáltatott helyzetbe kerüljek.
2012. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!