Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hallottál már olyanról, hogy...

Hallottál már olyanról, hogy végig 100% fiú babát mondtak, sok UH-n járt 2D-4D egyaránt és mégis szöléskor derült ki, hogy lány baba?

Figyelt kérdés

Amikor a lányomat vártuk, a 12. héttől lányt mondtak, lány is lett.

Senkinek eszébe se jutott,hogy "kételkedjen" ebben.


Most a második babánkat várjuk, már sok UH-n voltunk, egy kivételével (de az még a 12. héten volt egy 4D vizsgálat) mindenhol fiút mondtak.


Mégis, képtelenek vagyunk elhinni száz százalákra, és a rokonság is kételkedik időnként, hogy "biztos? nehogy szüléskor derüljön ki hogy kislány..."


Na, ezért tettem fel a kérdést.


2011. szept. 24. 07:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Engem végig fiúnak néztek(38hétig).

csütörtökön anyum ment ultrahangra és ott is azt mondták, hogy 100%-ék, hogy kisfiú. Hétfőn megszülettem, mint kislány.

Oké ez 20éve volt és nem volt 4d ultrahang. Lehet, hogy ott nem tévedtek volna ekkorát:)

Nagyapám tudta végig, hogy neki kislány unokája lesz, de nem hitt neki senki. Neki lett igaza:) Bejött a megérzése:)

2011. szept. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én olyan kíváncsi voltam, hogy csináltam tesztet.

[link]


Kisfiunk lett. az uh alapján is,és a teszt alapján is, bár alig akarta megmutatni magát.

2011. szept. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!