Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyucik, hányas lábatok van?

Anyucik, hányas lábatok van?

Figyelt kérdés

Azt mondta a dokim, hogy mivel nekem 40-es lábam van, könnyen fogok szülni! :) És kétszer tényleg könnyen szültem, most várom a harmadik babámat.

Ne kérdezzétek, mi az összefüggés, én is azt hittem rosszul hallok, mikor ezt kérdezte tőlem! :)

A dokim állítása szerint, azok a nők, akik 39-41-es vagy nagyobb lábon élnek könnyebben szülnek.... ???

Nálatok hogy volt? Csak érdekességképpen kérdezem.


2011. okt. 3. 17:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
37-38-as a lábam, hajnali fél 1-kor repedt meg a burok és 06.09-re meglett a kislányom. Igaz, kértem érzéstelenítést, de amíg nem kaptam, addig 70-es erősségű volt a legnagyobb fájásom, nem mondom, hogy kellemes volt, de már megkaptam, hogy az semmi, van akinek kiakad a mutató.... :)
2011. okt. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!