Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek otthon folyt el a...

Akinek otthon folyt el a magzatvize! Éreztél akár pici fájdalmat, kellemetlenséget amikor bukkant a burok?

Figyelt kérdés

Nem nagy heves fájdalomra gondolok, hanem olyan "fura" érzésre.


Ha nem önt el azonnal a víz hanem csak szivárog pl. ha felül reped csak a burok...akkor is elindulnak utána a fájások, mint burokrepesztés után?


2011. okt. 21. 12:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak szivárogni kezdett el, nem is törődtem vele, azt hittem a baba nyomja a hólyagom. Mert amikor kimentem egy ilyen szivárgás után pisilni, és pisiltem egyet, abbamaradt. Utólag visszagondolva jöttem csak rá, hogy az igencsak magzatvíz volt. Ahogy megtörtént az első ilyen szivárgás, szabályosan 1 napra rá kezdődtek a valódi fájások, a leányzó pedig cirka 1 óra (ha nem kevesebb) alatt kint is volt.
2011. okt. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Betti válasza:


Én reggel 6-kor enyhe fájásokra ébredtem,majd a harmadik után éreztem,mintha valami elkezdene folyni.Fel akartam kelni az ágyból,hogy kimenyjek pisilni,leraktam a lábam az ágy mellé,erre hopp végigfolyt a lábamon a bokámig.Na mondom,akkor ez nem pisi lesz.:)7-kor értünk a kórházba,semmi fájásom nem volt,az a kicsi is elmúlt,amire felébredtem,úgyhogy fél 9-kor bekötötték az oxitocint és 10-re már ki is bújt a kisfiam.

2011. okt. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem hajnali 1kor folyt el a magzatvizem. Arra ébredtem, hogy szó szerint ömlik belőlem valami langyos víz. először azt hittem, hogy bepisiltem, gyorsan felültem az ágybe, próbáltam visszatartani, de nem sikerült...ekkor tudtam, hogy ez bizony magzatvíz..és amilyen lendülettel ömlött belőlem...tudtam, hogy így nem tudok pisilni :-)

Szóval nem éreztem semmi fájdalmat amikor kipukkant a burok.

2011. okt. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!