Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy csináltátok? Többi lent

Hogy csináltátok? Többi lent

Figyelt kérdés
Szülés előtt álló anyuka vagyok.Nem tudom h a puncimat leborotváljam e vagy sem!Nektek hogy volt?
2011. okt. 25. 18:51
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ezt végképp nem értem. A császárhoz mi a fenének borotválnak?? Lehet hogy gyenge kezdő vagyok (és hála Istennek császárom sem volt még), de nem a has alsó részét vágják fel olyankor? Tudtommal a szőrös rész felett valamivel. Akkor meg nem mindegy, alul mi van?
2011. okt. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Nekem éjjel indultak be a fájások a nagy részét átaludtam.Hajnalban mikor fölébredtem éreztem,hogy valami készülödik.Sokat kellett wc-re menjek és közben probáltam beazonositani a fájások gyakoriságát.Hát nemnagyon ment.Aztán szép lassan elmentem zuhanyozni,hajat mosni és hát megprobáltam borotválkozni is.Sikerült ugy ahogy.5 perces fájásokkal mentem be sétáltam még egy órát aztán beöntés.Ott kértem nézzék már meg jó lesz e vagy kell még borotválni.Majdnem tökéletesre sikerült!:)Én azt javaslom neked ha az idő engedi és tudod akkor csináld meg max javitanak rajta ha kell.És borotvát én is vittem magammal.

2011. okt. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!