Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy csináltátok? Többi lent

Hogy csináltátok? Többi lent

Figyelt kérdés
Szülés előtt álló anyuka vagyok.Nem tudom h a puncimat leborotváljam e vagy sem!Nektek hogy volt?
2011. okt. 25. 18:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én magam még nem szültem, de érdeklődnék a gyantázásról. Én borotválni szoktam, mert azt szeretem, ha akkor tökéletes, amikor én akarom, de gondoltam már rá, hogy terhesség alatt majd gyantáztatni kéne, mert nem férek majd hozzá. De ez nem veszélyes? A hirtelen fájdalom (főleg, a jó erős, borotváláson edződött szőrzet esetében) nem okozhat görcsöket, vetélést, a szülés korai beindulását? Ne haragudj kérdező, hogy belekérdeztem, de ez már rég foglalkoztat és láttam, ogy már más is kérdezett a kozmetikus válaszolótól!
2011. okt. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Akik nálam jártak terhes nők már megszokták a gyantázást így nem volt ismeretlen érzés nekik a fájdalom ki ki máshogy viselte de sose volt semmiféle komplikáció korai szülés vagy ilyesmi, a gyantázást annak ajánlom aki amúgy is szokta gyantáztatni ezt a területet ne a szülés előtt az elég meredek lenne és ki tudja mi lenne, amúgy általában el szokták vállalni a kozmetikusok van aki kijelenti hogy saját felelősségre de ez csak megelőzés, szoktak úgy felhívni hogy fazon vagy intim gyantát szeretnének de szülés előtt állnak így lehetséges e, van aki elvállalja van aki nem, próbálkozni kell.
2011. okt. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Köszi!
2011. okt. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Amikor az elsó szültem , ez valahogy kimardat, ott bent csak nekiestet szülésznő és össze-vissza leborotválta.

A másodiknál-mivel ez is indított szülés volt- előző nap én otthon szépen leborotválta, ahogy amúgy is szoktam

2011. okt. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

előző

vannak még, akik ott lent szőrösek:-(((

2011. okt. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Szia! Engem az elsőnél a kórházban borotvált le két tanuló csajszi. Aranyosak voltak, de tök ciki volt a szőrösség. Én is sokáig gyantáztattam, de aztán elkezdtünk építkezni és elkopott a "zsé". Szóval, maradt az otthoni borotválkozás, amíg a pocaktól ment a dolog. Apa meg nem ért rá. :-)) Most, a másodiknál itthon tervezem elvégezni a műveletet, vagy Apával elvégeztetni.Remélem lesz még rá időm! :-))
2011. okt. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

3. babámat várom.

Mindig is simára borotváltam, ez a terhességek alatt sem változott.

Mikor indulni kellett a kórházba gyors zuhany (hajmosás, borotválás) még belefért.

Remélem így lesz a 3. babánál is.


Én sem kérném meg a férjemet, azt szeretem ha a végeredményt látja csak :)

Nekem ez olyan dolog, hogy pl. körmöt sem vágok, szemöldököt sem szedek előtte és nem azért mert nem maximális a kapcsolatunk.

Szerintem ezt a nő csinálja meg egyedül és a férje csak a tökéletes eredményt lássa.

Abban biztos vagyok ha ezeket nem tenném, akkor sem lennék kevesebb a szemében, de nekem ezek pl. a minimum, hogy megcsinálom.

Az meg, hogy valaki nem teszi rendbe magát ott alul...

Hááát...olyan mintha nem fésülködne

(és most nem a borotválásra gondolok, de ha hozzá sem nyúl csak úgy nő ahogy az isten adta...lehet, hogy természetes, de hogy nem szép az biztos)


Bocsi, ha valakit megbántottam, nem állt szándékomban. Mindenki csinálja úgy ahogy megszokta és megszokták tőle.

2011. okt. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Terhesseg elott volt, hogy gyantaztattam, volt, hogy borotvaltam. Pocakosan, amig "lelattam", addig borotvaltam, de aztan egyszerubb es kenyelmesebb volt a gyantaztatas (ferjem kozolte, hogy nem hajlando remego kezzel osszekaszabolni). Szules elott par nappal mentem volna gynataztatni, de a kisasszony egy hettel elobb erkezett, de olyan hirtelen, hogy megborotvalkozni sem lett volna idom. Ezert is volt jo, hogy elotte gyantaztattam, mert igy egyaltalan nem volt veszes a szitu odalent, nem is borotvaltak, nem kellett. Nekem ez az indulas elotti borotvalas amugy sem ment volna, a gyanta meg megoldja a kerdest hosszabb idore (gatseb apolasanal is jobb, ha nem nol mindenfele a szor).

Amugy meglepo modon a terhessegem soran fajt a LEGKEVESBE a gyantazas. Remelem, igy is marad most mar!!! :)

2011. okt. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Magamnak borotváltam mindig ,igaz a vége felé már emlékezetből :))

A szülést megelőző napokban 2 naponta,mert számítottam rá,hogy megyek szülni:)

A szülésznő meg is jegyezte,hogy szép munka:)))

2011. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én kb 2-3 napos "borostával" mentem szlni.2 szülésznő pont váltotta egymást.Az első aztmondta, hogy oké, a másik (mikor bekötötte a katétert, mert végül császároztak)még húzott rjta egy eldobható borotvával.Előtte még csak be sem vizezte a bőrömet, hanem úgy, szárazon nyúzott.Azthittem, hogy megőrülök, főleg, hogy tök életlennek tűnt a borotva.Meg szerintem felesleges is volt, kit zavart volna az a 2 mm-es szőr?

10 hónapos a lányom és ha jön a következő akkor legalább gyantáztatok előtte, még ha már fájásaim is lesznek :)

2011. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!