Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol voltatok, amikor megindult...

Hol voltatok, amikor megindult a szülés?

Figyelt kérdés
Honan mentetek,szülni és kivel?
2011. nov. 21. 15:08
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Itthon voltam, szerencsére a párom is. Vele, illetve a nővéremmel indultunk a kórházba :)
2011. nov. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Én itthon voltam, éjjel 4-kor fájásra ébredtem. :) De ahogy hallottam egyébként, a legtöbb nőnek éjszaka indul meg a szülés! Persze ez nem 100%, de sokan mondják, hogy éjjel indult be náluk! Én a férjemmel mentem a kórházba. :)
2011. nov. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
96%

1. itthon, alvás közben jöttek a fájások

2. itthon, netezés közben (ez annyiból volt rosszabb, hogy meg kellett várni, amíg hazaér a férjem, meg átjön valaki a nagylányomért)

2011. nov. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Már a kórházban voltam, nst-re mentem és magzatvíz vizsgálatra (túlhordás miatt). A magzatvíz zavaros volt, így megindították a szülést. Amúgy párom vitt be kocsival, és várt, hogy vizsgálat után hazavigyen, de szólt neki a szülésznő, hogy aznap már nem megyünk haza. :)
2011. nov. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
85%

Első: anyósoméknál laktunk akkor még, reggel elengedtem a párom dolgozni, de jeleztem, hogy ma még szülni fogunk, aztán 11kor a szomszéd srác bevitt a khba, éjjel meglett a picur, apuka du4kor esett be, sajna még így is korán:D:S

Második: máig sem tudjuk mi, de vmi nagyon folyt 17én hajnalban, elázott az ágyunk is, útközben is végig folyt, bár fájások semmi nem volt-ez volt gyanús, leadtuk a nagyot bementünk a kh-ba én meg párom(5körül értünk be, 8kor kitettek az osztályra, hogy nem szülök, de már haza sem mehetek) de.11kor elköszöntem a férjemtől(a du látogatásra nem jött be), próbáltam megszokni a kh létet. éjjel11kor kiültem a szülőszobák elé olvasni, és vágyakoztam befelé, meg is lett az eredménye 2:05re megszületett a kicsi, a férjem reggel felhívott, hogy tényleg beszéltünk és tényleg megvan a lánya vagy csak álmodta.

2011. nov. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszolók.:P :D :)
2011. nov. 21. 15:30
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
éjszaka fél2kor folyt el a magzatvizem a kórházban. szerencsére helyben voltam,igaz csak délelőtt 9kor indultak meg a fájásaim.
2011. nov. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Itthon, kandalló mellett a tüzet nézve jött egy kis adag víz, mentünk kórházba. A kórház előtt, pár lépésre a bejárattól pedig a nagy toccs, elöntött a többi. Onnantól számított 10 órán belül babáztam :)
2011. nov. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
előző kösz.
2011. nov. 21. 15:37
 10/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,a válaszokat Kedves Válaszolók!
2011. nov. 21. 15:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!