Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hol voltatok, amikor megindult...

Hol voltatok, amikor megindult a szülés?

Figyelt kérdés
Honan mentetek,szülni és kivel?
2011. nov. 21. 15:08
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
A férjemmel nagy bevásárláson voltunk a Tescoban. A pékáru részlegen lettek hirtelen 5 perces fájásaim. Még bevásároltunk, hazamentünk, megebédeltem (nehogy már egész nap éhezzek alapon), majd 3-kor mentünk be a kórházba. Aznap este 10.25-kor megszületett a lányunk. Első baba volt. Nem folyt el a magzatvíz, burkot repesztettek.
2012. ápr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
én itthon voltam és itthon is szültem a férjemmel,a gyerekeim röggtön látták az én pici fiamat szülés után!!ők átélhették ezt a látványt,mármint csak a babát mást nem!!külföldön elég divat lett hogy a testvérek is jelen lehetnek,mondjuk nálam azért nem voltak ott mikor szültem,csak uána!!hirtelen jött minden ezért idő már nem volt arra hogy kórházban szüljek,nem bántaqm meg,hisz egy feljthetettlen álom volt igy,mintha bent a kórházban lettem volna!!
2012. máj. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!