Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik a rosszabb a rendes...

Melyik a rosszabb a rendes szűlés vagy a császár? Tényleg lehet kérni hogy császározzanak akkor is ha befordult a baba rendesen?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 13:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem programozott császárom volt, igazából nem volt egészségügyi probléma, de a baba két hét ráhordás után sem mutatta semmi jelét, hogy világra szeretne jönni, zárt volt a méhszájam, a baba az egekben, igy a dokik úgy döntöttek, hogy császár. Nekem akkor már mindegy volt, mert minden nap egy örökké valóságnak tűnt és már csak azt szerettem volna, hogy bújjon ki a kicsi.

Nekem igy is gyönyörű emlék a lányom világra jövetele, semmi, de semmi rossz élményem nincs vele kapcsolatban.

És hogy a császárosok nem tudnak sétálgatni a babával? Reggel műtöttek este felhozát a babát és én sétálgattam vele az őrzőben. Másnap már kiegyenesedve sétálgattam, mig a szobatársam, aki természetes úton szült, moccani alig birt. A barátnőm hetekig ne tudott ülni a gátseb miatt.

Szerintem ezt embere válogatja ki mennyire birja. Akivel egy nap műtöttek, még harmadik nap is alig birt felkelni.


Azt mondják a babának mindenképp jobb ha természetes úton születeik.

2009. máj. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ne akarj császárt!

Az én kisfiam így született,a lényeg,hogy egészséges persze,de brutális élmény volt a szülés az utána lévő 3 nap.

10 hós tündér fiú anyukája

2009. máj. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!