Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Lehet azt hogy nem teljesen...

Lehet azt hogy nem teljesen levágni a szőrt hanem csak kicsit férfi borotvával? Hol érdemes? Otthon indulás előtt vagy a kórházba? (Nuni szőr)

Figyelt kérdés
2011. dec. 28. 14:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nálunk az a lényeg, hogy a gát környéke le legyen teljesen csupaszítva, a többi nem számít:)
2011. dec. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hüvely, gát környéke csupira . (ott jön a baba), a többi esztétikailag borotválandó.

Ott helyben borotválnak, de 1. tökre nem érdekli őket, hogy vágnak-e vele , nem, gyorsan lehúzzák 2. Már az is "lelkileg" és testileg is egy rákészülés, hogy lenyírod, és a kórházban nyugodt lehetsz emiatt.

Női borotvával érdemesebb, de ffivel is lehet, csak ahhoz jobb a borotvahab. Szerintem.

2011. dec. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
engem úgy is leborotváltak csupaszra, hogy aznap este csupaszítottam le. Ráadásul császáros voltam. A nővér azt mondta, főleg azért, mert valami fertőtlenítő folyadékkal mossa le. Második csásrom progis volt, felvételkor megkérdezték, hogy megcsináltam-e otthon. Azért (mivel már sokat nem láttam belőle) egy kicsi (pár szál) maradt, azt gyorsan lehúzta a nővér amikor a katétert felrakta. Mindkét császáros vágásom olyan mélyen volt, hogy muszáj is volt leborotválni, mert már a fanszőrzetben vágott a doki.
2011. dec. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
nekem egyáltalán nem volt le borotválva , szülőszobán szedték le de nem volt kellemetlen szitu ,észre sem vettem különösebben ,nem geccsolnék vele otthon.Akkor és abban a környezetben nem fogsz rajta problémázni , míg otthon megvághatod magad...
2013. ápr. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!