Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Befolyásolja a baba súlyát és...

Befolyásolja a baba súlyát és méretét, hogy az anyuka milyen, vékony vagy sem?

Figyelt kérdés

Szóval arra lennék kíváncsi, hogy egy vékony, törékeny nő mekkora babát tud kihordani és megszülni? Esetleg előbb beindul a szülés? Kesleny csípő hátrány?

Köszönöm a válaszokat előre is :)


2009. máj. 21. 13:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia.49 kg kezdtem a terhességem és 63.5 kg lettem a végére.Senki nem mondta meg hátul nézetből,hogy terhes vagyok.A hasam óriási volt.3600 g babám lett 2.5 hete.Pikk-pakk kinyomta magát a baba.A szülésznőm azt mondta "Az ilyen tanker gyerekek úgy kinyomják magukat észre sem veszem majd"És igaza lett.Könnyü szülésem volt.Minden jót!
2009. máj. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én is a nemre szavazok saját tapasztalataim alapján. Én magas vagyok ugyan, viszont vékony. Nagyon vékony. Így estem teherbe és így is hatalmas pocakom lett a végére, nem veszett el bennem a gyerek a magasságom miatt. Négy kilóval született a fiam viszonylag könnyen és gyorsan, még gátmetszés sem kellett.

A medencém nem csúszott szét sem terhesség, sem szülés alatt, ugyanolyan a csípőszélességem, mint baba előtt volt.

A barátnőm hasonló testalkatú, mint én, még magasabb egy picivel, de ugyanilyen vékony. Az ő babája 2,5 kg alatt volt, időre született.

2009. máj. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!