Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kinek mennyire használt az eda?

Kinek mennyire használt az eda?

Figyelt kérdés
Van kikötés,hogy mikor nem lehet kapni?
2012. jan. 4. 17:26
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Kedves Kerdezo, hidd el, edat kaptam. Ha nem tudjak rendesen beadni, tobbszor probalkoznak vele, nagyon rosszul sulhet el, ugy ahogy nalam. ( is). Rendes szulesnel tudtommal nem is adnak spinalisat. Masnap a doktorno aki nekem beszurta ( elszurta) megkeresett, mondta, h nagyon sajnalja, o a hibas, legyek turelmes, mert csak az ido es sok folyadek fogja megoldani a problemamat.
2012. jan. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én kérnék EDA-t, de itt nálunk pl (vp) nem lehet kérni. 2 gyereket szültem nélküle. Az elsőnél nem is bántam, hogy nincs. Spontán indult szülés volt, de a 2.-nál...ami indított. Hiába volt negyed annyi az egész, végig majd meghaltam a fájdalomtól. Szeretnénk még 1 babát és én olyan szívesen kipróbálnám milyen EdA-val szülni :)
2012. jan. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!