Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit tennél ha a fogadott...

Mit tennél ha a fogadott orvosod nem jönne be a szülésre?

Figyelt kérdés

9 hete szültem,a fogadott orvosom,akihez 9 hónapig magánrendelésre jártam,nem jött be a szülésre.A kórházba érve,mikor az ügyeletes megerősített,hogy szülni fogok,felhívtam,azt mondta,fél óra és jön,9 óra alatt nem sikerült neki.Sőt utána sem keresett egyetlen egyszer sem.Egyszer láttam a folyosón utána és pánikszerűen berohant a műtőbe...

Mit tennétek a helyemben?Eddig nem volt vele időm foglalkozni,de teljesen fel vagyok háborodva.Sajnos,ahogy olvastam egy másik fórumon nem én vagyok az első,akivel ilyet tett..


2012. jan. 20. 23:19
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló,

az egyik fórumon,azt olvastam(most nem találom,a férjem gyűjötte ki,ő már alszik:)),hogy van vmi vizsgálat ellen(legalábbis ezt írták) a kórházban,mert vkit feleslegesen meg akart műteni,de nem lett semmilyen eredménye.

Holnap mindenképpen még olvasgatok a témában.Nem mellékesen számlát sem kaptam a magánrendelőjében,de leleteim vannak,amik ott készültek,az ő aláírásával.

2012. jan. 21. 00:03
 12/19 anonim ***** válasza:
MMh, és ennyi negatív kritika ellenére még mindig praktizál ez a nő???
2012. jan. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ,mentek a plussz jelek:):)

Fekszem,mert lassan kelhetek a babócához,holnap jelentkezem.

Jó éjt és köszönöm

2012. jan. 21. 00:06
 14/19 A kérdező kommentje:

Utolsó,sajnos igen:(:(

Ráadásul-nem megsértve minden kisebb kórházat-de a legnagyobb magyar női klinikán,ahol sokszor igencsak komplikált esetek is bekerülhetnek.Ilyen nagy lenne az orvoshiány?

2012. jan. 21. 00:08
 15/19 anonim ***** válasza:

Szia,


elsö vagyok. Nem tudtam, hogy fiezttél is. ezt nem írtad. a hála pénzt szülés után szokták oda adni és nem elötte, ezért írtam, hogy semmit.


Most a mávkorház ellen indult eljárás, olvastam a hírekben. Mindenképpen össze kellene fognod ezekkel a többi károsulttal, és együtt ügyvédhez menni. Mivel ez gondolom fekete pénz volt az ügyvédnek lenne rá ötlete.

2012. jan. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam végig a válaszokat, lehet, hogy ismétlek valakit, ez esetben bocsi. Azt gondolom, hogy bár maximálisan jogos a felháborodásod, az orvosi kamarát hagyd. Mi próbáltuk, egy gyerekorvossal gyűlt meg a bajunk. Tapasztalat: akármilyen probléma is van, az orvosok úgymond "összezárnak", semmilyen módon nem hagyják, hogy egy orvostársuk úgymod vesztesen kerüljön ki egy ügyből. Lehet neked ezerszeresen igazad, úgyis megindokolják valamivel, hogy még sincs. Ne feledd, hogy egymás között vannak, nincs független döntéshozó, mind orvosok, amikor bementünk meghallgatásra, akkor is vidáman, tegeződve csevegtek - pénzkidobás volt az egész, fölösleges hercehurca, a végére csak mi éreztük rosszabbul magunkat, ennyi.

Ha valamit akarsz kavarni a doki körül, akkor csakis a bulvársajtót hívd segítségül, undorító, amit csinálnak, de egyedül ők csinálnak egyáltalán ügyet bármiből is.

2012. jan. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű. Nem ad számlát a vizsgálatok alkalmával, ugye? Rá kell küldeni egy kis ellenőrzést..

Mondjuk az én férjem, ha ezt csinálta volna az orvosom, valószínűleg bement volna a magánrendelőjébe, és ráborította volna az asztalát.

Mi is megszívtuk rendesen az orvosunkkal, sajnos az utolsó hónapban jöttünk rá, így nem nála szültem, és az utolsó vizsgálatokra sem hozzá jártam már. Szerencsénkre mi nem jutottunk el addig, hogy "nála" szüljek, és emiatt mai napig áldom az eget. :)

2012. jan. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az utolsó két válaszoló jó ötleteket adott!:) Apeh és a Média a két leggátlástalanabb szervezet, lehetséges, hogy náluk hatásosabb eredményt lehet elérni! Majd kérlek írd meg, van-e fejlemény.:)
2012. jan. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Csak most olvastam a cikket..Én szülés előtt ezeket mind megbeszèltem a fogadott orvosommal h.ne érjen meglepi ha nem ér oda.A terhesség megàllapítàsakor ràkérdeztem h.a kiírt hónapban tud e vàllalni stb....Szerencsére nem volt szabadsàg se betervezve..akinél úgy esett az időpont azzal közölte h.nem lesz bent mert elutazik. Ami veled történt sajnàlom..elég csalódàs lehetett..Én azért megkérdeztem volna utàna h.mi a magyaràzat h.ígéret ellenére sem ért be..de a minimum az h.utàna felkeres a kórhàzban ..Ahogy olvastam többekkel megtette ami elég etikàtlan h.kilenc hónapig felszedte a magànrendelésén a díjakat a többi meg hidegen hagyta..:-/
2016. ápr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!