Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülnétek otthon, ha engedélye...

Szülnétek otthon, ha engedélyeznék?

Figyelt kérdés
Van aki ragaszkodik a kórházhoz? Vagy otthon,ha lehetne?

2012. jan. 21. 08:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
bocs, utolsó előtti írta, h otthon szülne (előző voltam)
2012. jan. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.( Én nem pontoztam senkit, nem értem kinek volt jó ez a lepontozósdi!!..)
2012. jan. 22. 10:35
 23/24 anonim ***** válasza:
81%

Annak az egy anyukának jó a lepontozósdi, aki otthon szülne, emiatt valakik lepontozták, és akkor bosszúból ő is mindenkit lepontozott. Ennyi öröme legyen az életben :) !

Továbbra sem szülnék itthon. :)

2012. jan. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Otthon nem.

Viszont az elso gyermekem kulfoldon szuletett, ott vajudhattam otthon, az elejen bementunk a korhazba, megvizsgaltak, minden rendben volt, igy hazamehettem vajudni. Kozel volt a korhaz egyebkent.

Csak a szules elott mentunk be, reggel 6 utan szultem, kb egesz nap vizsgaltak bennunket es este haza is mehettunk, este hatkor mar otthon vacsiztam.

Masnap reggel hetkor mar a doki csengetesere ebredtunk, jo par napig minden nap jott valaki es vizsgalt engem es a picit.

Ez igy szuper volt, ilyet szivesen valasztottam volna masodik alkalommal is, de akkor Magyarorszagon szultem, utana jo harom napig korhazban voltam es ott is vajudtam vegig.

Harmadik babanal (ha minden rendben van es lehet valasztani), akkor az elsot kernem inkabb.

2012. jan. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!