Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Magzati vesetágulat (vesemeden...

Magzati vesetágulat (vesemedence tágulat) indokolhatja a császárt?

Figyelt kérdés
Kicsit tanácstalan vagyok, mert nemrég állapították meg, hogy a kislányomnak 6,5 mm -es tágulat van az egyik veséjénél. Most vagyok a 30. hétben. Az orvos egyenlőre nem mondott semmit a szülésről, de olvastam, hogy természetes szülésnél a nyomás meg erőlködés miatt sérülhet a a baba veséje. Van esetleg, akinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata? Vagy megcsászározták hasonló probléma miatt? Nem arról van szó, hogy rettegek a császártól, csak kívácsi vagyok, hogy más orvosok mit tettek/tanácsoltak hasonló helyzetben. Nagyon köszönöm!

2012. febr. 20. 21:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Még mindig 6 vagyok. Nekem is volt vesetágulata a második babámnak, és állandóan kontroll UH-ra jártunk, mert pangott a vizelet a veséjében. Ő császáros volt, de nem emiatt, előző császár utáni hegszétválás volt az oka (nem feltételezett, valóban szétnyílt a heg, már javában szültem, mikor műtőbe vittek). Pár napos korában csináltak egy UH-t, és minden teljesen rendben volt. Nem vagyok orvos, nem tudom, mi történt időközben de ezen végképp ne parázz!!! A hátralévő kb. 2 hónapra javaslom neked a Disney csatornát és az aranyosabbnál aranyosabb mesekönyveket, meg a romantikus filmeket, amin kisírhatod a szemed... :DDD
2012. febr. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!