Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Május elejére vagyok kiírva....

Május elejére vagyok kiírva. Babahordozóba vagy pólyába hozzuk haza a picit?

Figyelt kérdés
Nem lakunk messze a kórháztól de gondolom nem olyan jó még a gerincének a hordozó. De pólyát meg csak a kezemben birom fogni nincs hozzá mózeskosarunk. Ti miben hozzátok vagy hoztátok haza?
2008. ápr. 10. 11:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A Gyerekülés illetve a hordozó kötelező. Nem lesz semmi baja a kicsinek pláne, ha közel laktok.
2008. ápr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is május elején szülök. Mi babahordozóban hozzuk haza a gyereket majd. Fő a biztonság! Az alatt a rövid út alatt semmi baja nem lesz a gerincének. Meg ezek a mai hordozók már úgy vannak kitalálva... A hordozót be lehet kötni. A Mózeskosarat nem szeretik sem a zsaru sem az orvosok még akkor sem ha be lehet kötni. Kézben pólyában pedig semmiképp sem hoznám haza!!! Elég egy koccanás útközben, még belegondolni éis rossz! Boldog babavárást!

2008. ápr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mindenképp hordozóban kellene szerintem. Mi is csak 5 percre lakunk a kórháztól, de máshogy nem is merném autóban vinni a picit. Az a legbiztonságosabb és ennyi idő alatt semmi baja nem lesz a hordozótól. Boldog babavárást! 39 hetes kismami

2008. ápr. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is a hordozóra esküszöm, azért is vettem olyan babakocsit. A kersztlányom imádta, akkorákat aludt benne, mint az ágyban sem!Ha séta közben elaludt, akkor a hordózóból ki sem vettük , úgy aludt, mint a bunda. És sokszor magától is odakéretőzött.

ÚGyhogy ne félj, a gerincének nem hogy nem árt, jobb mint bármi más, sokkal jobb, mint a pólya vagy a kenguru!!

2008. ápr. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A védőnődet kérdezd meg! Nekünk van hordozónk, de pólyát javasolt- éppen a gerince miatt!!!Apropó a kengurú és a hórdozó is 2 hónapos kor után ajánlott!!!34 hetes kismama
2008. ápr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Én is május elejére vagyok kiírva és pólyába szeretném hazahozni a kicsit. Nem is vettünk babahordozót és a védőnő is azt mondta, hogy a pólya is tökéletesen elég. A kocsival nem száguldozva kell hazavinni a kicsit, hanem nyugodtan és így Te is tökéletesen tudsz rá vigyázni.
2008. ápr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mikor az unokahugom megszületett Őt babhordozóban vitték haza. Nem volt semmi baja. a 2. babát már mózeskosárban, illetve a kezében volt pólyában. akkor azt mondta a férje, h ha valami baj, "dobja" le a picit a lábához. Ott kevesebb sérülés éri az esetleges baleset során. (Texis)

Bár én tutira félteném és maradnék a babahordónál.

2008. ápr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"A Gyerekülés illetve a hordozó kötelező." Tedd már hozzá, hogy autóban!!!


Én a fiamat pólyában vittem haza, mivel egy újszülött gerincének hosszú távon tényleg nem jó a hordozó, na meg tél is volt, hideg, én úgy éreztem, jobb, ha a kezemben tartom.

2008. ápr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem kézben tartva pólyában nem igazán biztonságos. Sajnos nem csak Ti közlekedtek az utakon, bármennyire vigyáz a párod... ha bárki belétek megy, a babát Te nem tudod olyan biztonságosan tartani, mint egy hordozó, ami be van kötve a kocsiba. A rövid úton semmi baja nem lesz a gerincének. Egyébként az ikreket akkor hogyan viszik haza? Az anyuka fogja mindkettőt a hátsóülésen pólyában? Vagy egyenként viszik haza Őket?:)
2008. ápr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Szia! Én is máju elejére vagyis 1-ére vagyok kiirva! Én pólyába hozom haza!!! Bárkit kérdeztem mindenki ezt ajánlotta! 20 perces ut.
2008. ápr. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!