Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kiderült, hogy kislányom fog...

Kiderült, hogy kislányom fog születni, egész életemben kisfiúra vágytam és most nehéz ezt az egészet feldolgoznom pedig tudtam benne lehet a pakliban, hogy dolgozzam fel ezt? Tudom másnak meg se adatik, de akkora vágyam volt.

Figyelt kérdés

2012. márc. 10. 07:56
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is kislány volt az álmom, de az első perctől fogva biztos voltam benne, hogy fiam lesz. Aztán a 20. hét körüli uh-n azt mondta a doki, hogy úgy tűnik lány. Hát egész csalódott voltam, mert nem úgy éreztem. De csak fiam lett. Nem mondom a mai napg nézegetem a kislányokat, hogy hmm. DE semmi pénzért nem cserélném el a fiam. Imádom!4 Szerintem ha megszületik és a kezedbe adják már eszedbe se fog jutni, hogy te mást szerettél volna.
2012. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 Dinike válasza:
100%
Nálam forditva volt.A pérom is és én is,sőtt az egész szalád kislányt várt,meg sem fordult a fejünkben hogy esetleg kisfiú is lehet!A 13. héten mondta meg a doki hogy kisfiút várok.Azóta bűntudatom van,hogy amiatt hogy nem gondoltam a fiamra....,de meg sem fordult a fejemben,hogy esetleg nem fogom szertni!Már 3 éves,de ha eszembe jut mennyire lányt akartunk még ma is elszégyellem magam.Szerintem képzeld el,hogy mi mindenre szeretnéd majd megtanitani a pici hercegnődet,tervezgesd milyen lesz ha már a karjaidban tarthatod...de semmi képpen se akarj feldolgozni semmit.Még lehet fiad,de most a lányodra koncentrálj mert neki van szüksége rá hogy szeresd teljes ziveddel!!!!Meglátod menni fog
2012. márc. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem csak friss az információ, ezért fogalmazott így a kérdező. Némelyik kismama elég hormontúltengéses acsarkodó rottweiler jellegű választ adott. Szegény kérdező, sajnálom, hogy elég kevés értelmes választ kaptál.


Én kislány koromtól úgy képzeltem, hogy fiam lesz. Terhesség legelejétől meg voltam erről győződve. Aztán a 23. héten megtudtuk, hogy kislány. Teljesen bepánikoltam, kb egy hétig olyan mélyen voltam, hogy azt nehéz elmondani. Hála az égnek engem nem ilyen emberek vettek körül, bárkivel beszélhettem erről, mindenki bíztatott, hogy nem lesz semmi gond, mire megszületik már el sem tudom képzelni majd, hogy fiú legyen.

Mit tudsz tenni? Én azalatt az egy hét alatt átgondoltam, hogy mitől ijedtem meg ennyire. Rájöttem, hogy attól, hogy nem tudom majd igazi kislánynak nevelni. Nem tudok majd neki szép frizurát fésülni (még a saját hajammal sem boldogulok sokszor), nem tudom majd megfelelően átadni neki, hogy hogyan legyen igazi NŐ! Sminkelni nem nagyon szoktam, szégyelltem magam, hogy mi lesz így, ha majd ide elérkezünk, hogy meg kellene ezt mutassam. Aztán ahogy teltek a napok, minden egyre világosabbá vált. Beszélgettem vele, elmondtam neki, hogy Anya minden tőle telhetőt megtesz majd, hogy igazi NŐ-t neveljen belőle. A nő alatt nem feltétlen a túlszolizott, szilikonos macákat értem. Remélem érthető a különbség, azért is írtam nagy betűvel. Egy hónap sem kellett, talán még két hét sem, és már láttam magam előtt a szép kis szoknyás ruhákat, hajgumikat, láttam ahogy majd együtt megyünk vásárolgatni. :))))))))

Mire eljött a szülés már el sem tudtam képzelni, mi lesz, ha mégis fiú lesz (bár szerintem hamar átálltam volna ismét.) Imádom születésétől fogva, soha semmi pénzért nem adnám ezer fiúért sem. Igaz még csak 9 hónapos, de úton a tesó. Már azt gondolom tökéletesen elégedett leszek, bárkit is kapok az égiektől. Sokan most azzal jönnek, hogy a következő úgy illik, hogy fiú legyen. Én fütyülök rájuk! Nem hiszik el, hogy nekünk tökéletes egész lesz az életünk mind egy kis öcsivel, mind egy kis hugival. Majd meglátjuk! Fel a fejjel, el fog múlni ez az állapot!


19 hetes kismama

2012. márc. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
Dinike! Köszönöm a válaszod, nagyon kedves vagy és remélem igazad van :)
2012. márc. 11. 10:07
 25/47 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megértést, Én se tudom igazán megmondani miért ijedtem be ennyire és miért csalódtam.. de ahogy telnek a napok egyre inkább el tudom fogadni ezt az egészet és tudok örülni. Sajnálom,ha néhány embert kiakasztottam de amikor ez a kérdés felmerült bennem pontosan így éreztem ahogy leírtam és azt hittem most megállt a világ hiszen én nem erre számítottam.
2012. márc. 11. 10:10
 26/47 anonim ***** válasza:
68%

Ilyenért a másik torkának ugrani???

Mint az élet minden területén ezen is mindenki más problémákkal néz szembe.

Aki szegény, soha nem fogja megérteni, hogy honnan van a gazdagnak pénze, aki pedig beteg nem fogja tudni miért olyan felhőtlen egy egészséges ember élete!

És aki sokat küzd a babáért és nem jön össze, na most az sem érti miért probléma egy ilyen.

És mindenki tegye a szívére e kezét akinek már van gyermeke, hogy ha nem is mondta ki titkon mindenki elképzeld magának egy kisfiú vagy egy kislányt!


Kérdező, szerintem ezt nem is igazán kell feldolgozni. Te is tudod, hogy ez nem tragédia, egyszerűen másra számítottál, de Te is tudod, hogy egy csoda lakik a pocakodban! :))


Egyébként én megértelek, mi is fiút gyártottunk, illetve azt hittük. :)) 18 hetesen megtudtuk, hogy kislány lesz, miután kijöttünk uh-ról némán sétáltunk egymás mellett az utcán. :)) Aztán pár perc múlva megbeszéltük, hogy így is imádjuk, bár nekem is sokáig ott motoszkált a fejemben a gondolat, hogy nem fiú lesz.

Ma már 4 éves a csajszi, imádom, imádjuk, ő a mindenem, az apja szerelme. :)) És azóta a sors megajándékozott egy fiúcskával is. :)

Én hiszem azt, hogy minden okkal történik! Annak is oka van, hogy Neked kislányod lesz!

Majd meglátod milyen jó lesz, a hosszú haját fésülgetni, csini kis szoknyákba öltöztetni, egy kisfiúval ilyent nem lehet csinálni. :))


Minden jót Nektek!

2012. márc. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 sumergo ***** válasza:
54%
Utolsó, nagyon tévedsz! Mindig is csak egy egészséges kisbabára vágytam. 7 éven keresztül kellett havonta feldolgoznom a csalódást, hogy nem sikerült. Soha, egy percig sem válogattam, hogy ilyen, vagy olyan nemű legyen! Szerintem ezzel a legtöbben így vannak, hogy mindegy milyen. Ne akard elhitetni, hogy a legtöbben egyiket képzelik el, mert nem így van. Azonban ha mégis egyik irányba is húz a szíve anyukának, akkor sem tragédiaként, feldolgozandó dologként élik meg, ha más nemű lesz. Amit fel kell dolgozni, az egész más! Ez volt a durva a kérdésben, ezért írtunk példákat, hogy azért vannak ennél nagyságrendekkel nagyobb problémák! Mert ez nem az!!!Újra le lehet pontozni!
2012. márc. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
60%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Elég csak körbenézni itt a terhesség rovatban, és rájössz, hogy ezzel sokan gyarló módon így vagyunk. Igenis kimondva, kimondatlanul valakit elképzelünk a pocakba. Az, hogy Neked, csak 7 év után jött a Babó, nagyon szomorú dolog. Így érthető, hogy már mindegy.

Hiába lovagolsz a feldolgozás szón, az csak hirtelen állapotában jött a kérdezőnek, azóta ott a válaszában, hogy minden kezd rendbe jönni.

Kár itt tovább acsarognod!


19 hetes kismama

2012. márc. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
51%

Ismét én, az első hat kérdés erről szól:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=kisl%E1nyt+s..

2012. márc. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 sumergo ***** válasza:
14%
Nem tudom, szerintem te acsarkodsz, de gondolj amit akarsz, Te szerencsétlen h@lye! Azt írtam pontosan, hogy SOHA (gyengébbek kedvéért a 7 év elején SEM) nem volt ilyen, vagy olyan nemmel kapcsolatos kívánságom. Az lehet, hogy van egy-két ember, akinek ez számít, biztosan kérdeztek is már ilyet, de nyilván az, akinek mindegy, csak egészséges legyen nem fog feltenni ezzel kapcsolatosan kérdést, mert nincs ilyen jellegű problémája! Remélem sikerült beletuszkolni a szűk agyadba, a szűk látókörödön keresztül!
2012. márc. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!