Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kiderült, hogy kislányom fog...

Kiderült, hogy kislányom fog születni, egész életemben kisfiúra vágytam és most nehéz ezt az egészet feldolgoznom pedig tudtam benne lehet a pakliban, hogy dolgozzam fel ezt? Tudom másnak meg se adatik, de akkora vágyam volt.

Figyelt kérdés

2012. márc. 10. 07:56
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Ja és én is átéltem sok mindent, de ez nem jogosít fel a minősíthetetlen, primitív stílusra.
2012. márc. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

Utolsónak.

Minden ember más éa más.

Vannak szókimondó őszinte emberek és vannak akik más stílusban beszélnek és gondolkodnak ettől még egyáltalán nem biztos, hogy Ő egy galád rossz ember. Sőt nekem Ő sokkal szimpatikusabb, nem nyálaskodik "jófiúskodik"

Ha Neked ilyen a stílusod az is elfogadható, de nehogy már te mondd meg mi a korrekt hozzászólás, egy ilyen irritáló egyeseket fájdalmasan érintő kérdésre.

2012. márc. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

Akkor idézném sumergo válaszát:

"Nem tudom, szerintem te acsarkodsz, de gondolj amit akarsz, Te szerencsétlen h@lye!"

Már boccs de ez nem szókimondás meg őszinteség hanem bunkó sértegetés. Nem ismered azt aki ott ül a másik gép előtt, milyen alapon írnál róla ilyeneket? Azért hátrább az agarakkal, adjuk meg a minimális tiszteletet a másiknak, bármilyen nehéz sorsúak is vagyunk...

2012. márc. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:

Akkor kezdjük csak boncolgatni ki kezdte a "szemét" beírást."acsarogni" Holott egyáltalán nem acsargott akkor még.

A 19 hetes kismama aki elkezdte egy olyan szóval amit azért nem érdemelt meg Sumergo, mert Ő vagy soha vagy csak 7 év után lehetett 19 hetes kismama.

Ezek után a hülyézés a legkevesebb amit a kedves szavakat beíró "kismama" megérdemelt. És ez vsz. csak az én véleményem, mert én ugye annak a pártját fogom aki megszenvedett, és nem annak aki nyarvog.

2012. márc. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Látom te elfogult vagy ebben a dologban szóval fölösleges veled "vitázni". Én nem állok senki pártján hanem objektíven nézem a válaszokat és ezért szúrt szemet sumergo stílusa. (nem csak ennél az egy kérdésnél). Lehet hogy nehezen jött össze neki a baba, éppen ezért annak kellene inkább örülnie és nem másokat sértegetni arctalanul egy nyilvános fórumon.
2012. márc. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Ismét jelzem nem Ő kezdte a sértegető szavakat. Nem Ő írta "acsarogsz" és hasonló kedves szavakat.

Ő a saját érzéseit írta ki egy ilyen a többséget irritáló kérdére.Valószínüleg más is érzett már babaváráskor mint a kérdező és azoknak ez természetes gondolkodás.

Persze ha az ember a szíve mélyére néz vágyik vagy lány vagy fiú babára, de ennyire kevesen esnek át ló túloldalára. Érdekes, én nem attól rettegtem, hogy fiú vagy lány lesz, hanem,hogy egészséges legyen. Persze minden ember más és más.

2012. márc. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Na,hogy állsz a témával?
2012. máj. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!