Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kiderült, hogy kislányom fog...

Kiderült, hogy kislányom fog születni, egész életemben kisfiúra vágytam és most nehéz ezt az egészet feldolgoznom pedig tudtam benne lehet a pakliban, hogy dolgozzam fel ezt? Tudom másnak meg se adatik, de akkora vágyam volt.

Figyelt kérdés

2012. márc. 10. 07:56
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
75%
Kedves sumergo! Szerintem neked valamiféle kezelésre volna szükséged, mert itt a gyereknevelés témakörökben olyan passzív-agresszív stílusban nyilvánulsz meg rendszeresen hogy az már ijesztő. Nem tudom milyen elfojtott problémáid vannak a témával kapcsolatban de szerintem a saját életedben kéne rendet raknod elsősorban.
2012. márc. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
74%
Kedves Mindenki! A lényeg, hogy a kérdés megoldódni látszik, részemről ezért nem kívánom ezt tovább görgetni. :) Azt, hogy ki a szerencsétlen, ki a szűk agyú, a stílus úgy is megmutatja. Kedves kérdező! Jó egészséget, és könnyű pocakosságot Neked a kis hercegnőddel :) Meglátod, milyen jó is lesz...
2012. márc. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a kedvességet! Az egyszer biztos hogy a fogalmazásom nem volt túl jó, de azért mert hirtelen felindulásból írtam gondolkodás nélkül.. Ahogy telnek a napok egyre jobban tudok örülni és bár kicsit még ott motoszkál bennem hogy fiút akarok, de már nem annyira mert leginkább azért akartam hogy a Férjem is örüljön és nálunk az is probléma volt hogy ő is elkeseredett.. Azóta megbeszéltünk mindent és sajnálja ő is hogy így reagált.. Szégyeljük ezt az egészet, de bízunk benne lehet majd még másik gyermekünk és talán akkor kaphatunk egy kisfiút.. bár lehet mire oda jutunk már annyira fogjuk szeretni a kislányunkat hogy ez nem fog gondot okozni. Köszönöm még egyszer a támogatást és megértést, nagyon sokat jelentett!
2012. márc. 13. 07:31
 34/47 Jubilee ***** válasza:
Én biztos vagyok benne, hogy a férjed is és Te is bele fogtok szerelmesedni a születendő gyermeketekbe! Hidd el, hogy abban a pillanatban, hogy a karjaidban tartod, már nem fog számítani a neme! Szeressétek feltétel nélkül ezt a pici lányt! Szüksége van rá! Boldog babavárást! :)
2012. márc. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:

03.10 12.00-s hozzászólónak: egy Down-baba nem a sors büntetése, ahogy más beteg baba születése sem...


Nem olvastam végig a válaszokat, itt hagytam abba.

Kedves kérdező, szerintem is szakemberre lenne szükséged, hidd el, tényleg mindegy, milyen nemű az a baba, hiszen Téged választott, Te vagy az Anyukája. Fogadd el, hogy kislány, és szeresd. Ha nem megy, akkor pedig szakember, még a szülés előtt!!!!

2012. márc. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsi, most olvastam a többit is, pontosabban leginkább a kérdező kommentjeit... Örülök, hogy már meg is oldódott a dolog.:) Utolsó voltam.
2012. márc. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Imádni fogjátok, főleg a férjed, a kislányok annyira apásak! Az én férjem kislányra vágyott, meg is érkezett hozzánk, és ő az édesapja szeme fénye. Kölcsönös a rajongás közöttük, ezt mint édesanyának, a legnagyobb öröm látni. :-) Ahogy felébred reggel, és egyből suttogja, hogy "apa-apa". Imádjuk!!! :-) (másfél éves)
2012. márc. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

Ma 12:45 Hozzászólónak

Bocsánat nem tudtam, hogy ezt a születési rendellenességet,

a sors ajándékának kell vennem. Nem tudom neked van-e ilyen babád, de ha igen és te így éled meg gratulálok. Ha pedig nincs, vagy nem dolgozol ezen a szakterületen ne mondj ilyet.

Egyébként ők aranyos kis emberek, csak tudod amikor viszonylag fiatalon elmennek az azt hiszem borzalmas fájdalom a szülőnek. Egyébként az ajánlatommal csak segíteni szerettem volna a kérdezőnek és komolyan ajánlottam bejöhet az aki így gondolkodik a korasz. osztályra. Valóban nem nyalistáskodtam, tudom itt nem dívik az őszinte "megmondás"

Egyesek, hogy jókislányoskojanak beírtak szegény Sumergónak is. Pedig ha mindenki belenéz a szíve mélyére egy ilyen kérdés eléggé irritáló. Főleg olyanoknak akik már láttak vagy megéltek egyet mást. Valószínűleg olyan hurrogta le aki nem tudja pl: Sumergó mit élhetett át. Könnyű így királyi toleránsnak lenni.

2012. márc. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! Írtam privit, és megéltem már egyet-mást... Remélem, válaszolsz rá.
2012. márc. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
Én vagyok azok az "egyesek" akik beírtak sumergo-nak és vállalom mert szerintem megérdemelte. Attól még hogy egy kérdés "irritáló" még nem kötelező rá olyan stílusban válaszolni, ez csak őt minősíti. De ő minden provokatívabb, kényesebb témát feszegető kérdéshez így ír és erre semmi szükség. El lehet a véleményét személyeskedés, sértegetés, támadó hangnem nélkül is mondani, de neki ez nem megy.
2012. márc. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!