Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki rendszeresen ivott a...

Aki rendszeresen ivott a málnalevél teát de teljesen zárt volt a méhszája, az könnyen tágult a vajúdás alatt?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Sajnos nem. Sőt...nagyon nehezen.

2009. jún. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ittam, és homos bogyót is ettem, nagyon gyorsan tágultam, el sem akarták hinni, hogy tényleg már a baba jön. Kb fél-háromnegyed óra alatt megvoltam két ujjnyiról. Mondjuk így a fájdalom is intenzívebb. De jobb volt így.
2009. jún. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Nekem már a 32.héten kezdett el nyílni a méhszájam(2100) volt,én a 36.héttől kezdtem el inni a málnalevél teát,minden nap 2csészével reggel és este egészen a szülés napjáig és nagyon bíztam és hittem benne,hogy segít.21órát vajúdtam és nagyon lassan és nehezen tágultam.Sajna nekem nem vált be,de azért érdemes megpróbálni,mert lehet,hogy neked segít:DKönnyű szülést:)

9hós kis srác anyuja

2009. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én sem :(
2009. jún. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat! Iszom a teát és szedek homeos szereket már a 36. héttől.

Most már "mindenórás" vagyok, de már nagyon türelmetlen!

Ma egy kicsit elbizonytalanodtam, hogy vajon beválnak-e nálam ezek a praktikák...

Még semmi jele annak, hogy szülnöm kellene, pedig holnap belépek a 41. hétbe.

2009. jún. 12. 22:32
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ittam a málnalevél teát, és szedtem a homeos bogyókat is.

Betöltött 42 hetesen 3111 volt a méhszájam. Oxtocinra sem reagált a szervezetem, de a kisfimaé igen: leesett a szívhangja. Azonnal császároztak.

Azt mondják hinni is kell benne, hogy használni fog. Én hittem rendületlenül, még a kórházban is szedtem a bogyókat és ittam a teát.

2009. jún. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

En is ittam es homeos bogyot is szedtem, gyorsan tagultam. Azert nem irom, hogy hasznalt, mert ki tudja, hogy ezek nelkul hogyan alakult volna...

Harom orat vajudtam osszesen, ami elso babanal szerintem jo. De teny, hogy az a harom ora eleg tomeny volt: harom percesekkel indult, 40 mp hosszu volt mar az elso fajasom is, semmi bevezeto szakasz, hirtelen azt sem tudtam mi tortenik. Meg jo, hogy nem az utcan voltam, mert azt hittem volna, hogy meglottek. :-)

Egy oran belul mar ket percesek voltak, tobb 50-55 mp hosszu volt egy fajas. Az utolso egy oranal mar nem tudtam merni, ugy ereztem, hogy folyamatosan faj, alig tudtam ket normalisat lelegezni ketto kozott.

Hat utan ertunk be a korhazba, mondtam, hogy milyen fajasaim vannak es nem akartak elhinni. Ranezes nelkul azt mondtak, hogy megvizsgalnak es varunk egy kicsit a ket ujjnyi tagulasra, akkor adnak majd eda-t.

Hat, nem igy tortent. Komotosan elkezdett a szuleszno megvizsgalni, majd orult kiabalasba kezdett, hogy keritsenek dokit a tobbiek, valaki huzza oda a kocsit az eszkozokkel, mert o mar fejet tapint a szulocsatornaban. Fel oraval kesobb mar bekesen szoptattam, az elso fotozason is javaban tul voltunk.

Fajt, ez teny, de inkabb harom ora tomenyben, mint tiz ora kevesbe tomenyen (szerintem).

2009. jún. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én ittam zárt méhszáj alatt, könnyen tágultam, pár óra volt az egész
2009. jún. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a segítséget!

Hát igen, 50-50% az esélye, hogy használnak ill. hogy nem használnak ezek a praktikák.

A mai napban reménykedek, hátha végre megszülök. Egész éjjel egy rugdalózóról álmodtam... :-)

Remélem ez már valami égi jel! :-)

2009. jún. 13. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!