Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akadtatok ki látszólag minden...

Akadtatok ki látszólag minden ok nélkül a terhességetek alatt? És annyira, hogy bőgtetek az idegtől és a saját anyátokat elküldtétek melegebb éghajlatra? Miért lesznek kiszámíthatatlan dühkitöréseim? 32 hetes.

Figyelt kérdés
Máskor meg minden rendben van. Mivel ez névtelen oldal, azt is bevallom, hogy 10 éven keresztül drogfogyasztó voltam (mindenevő). Mióta babát várok teljesen leálltam mindenről. Jó lenne olyantól választ kapni, aki hasonló cipőben járt. Már nem is hiányzik a cucc, várom a gyermekem, és örülök, hogy általa le tudtam tenni a drogokat. Ma mégis olyan rohamom volt, mintha elvonásom lett volna? Flashback??
2009. jún. 15. 13:11
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat és a jókívánságokat. Megnézetem a vasamat, de a vérképem eddig tetszett a dokinak.
2009. jún. 16. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!