Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Gátmetszés az mennyire fájdalmas?

Gátmetszés az mennyire fájdalmas?

Figyelt kérdés

Szeretném azokat az anyukákat kérdezni akiknek van vami \'élményük\' is ezzel kapcsolatban, utána olvastam, de semmit nem találtam, csak amit orvosok írnak, szeretném megtudni azt a részét, ahol \'húsvér nők!\' élték át. :)

Az igaz h van ahol nem végeznek gátmetszést?


2009. jún. 15. 23:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én sem éreztem a gátmetszést de a nagy ollót láttam!:)) Na akkor fordítottam el a fejem mert nem voltam rá kíváncsi. A varratszedés fájt viszont de fél perc alatt megvolt. Könnyű szülést kívánok!

6 hetes kisfiú anyukája

2009. jún. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem fáj! Hidd el!

:)))

2009. jún. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én nem féltem,mert eszembe sem jutott,hogy esetleg vágnak.

Aztán mikor eljött az idő,a doki kivárt egy erős fájást és akkor metszett,és nem éreztem semmit.Férjem azóta sem hiszi el.A varrást szintén nem éreztem,mert kaptam Lidokain injekciót.Bár a szúrást sem éreztem,mert teljesen le voltam zsibbadva ott lent.Aztán egy kis huza-vonát éreztem,ahogy egy vatta-pamaccsal tisztít belülről az orvos,és aztán varrt.Csak a hangját hallottam,de nem zavart.

2009. jún. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
olyan nagy fájdalom mellett nyugi, semmit nem fogsz érezni... :)
2009. jún. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!