Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Telki kórházban melyik orvost...

Telki kórházban melyik orvost ajánlod és miért?

Figyelt kérdés
Minden tapasztalat érdekelne:)Köszönöm!

2012. jún. 14. 12:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szerintem elégedett leszel vele ;) Engem elbűvölt a nyugodtsága, higgadtsága, minden kérdésemre tudta a választ és komoly személyes varázsa van. Majd írd meg, milyen volt!
2012. jún. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

De jó:)Köszi szépen!

Írok mindenképpen

2012. jún. 15. 13:59
 13/20 anonim ***** válasza:
(Én kérdeztem, hogy miért szeretnél ott szülni)Remélem megtalálod a megfelelő orvost, és az ellátással is elégedett leszel, de azért azt tartsd szem előtt, ha ne adj' isten bármi "baj" van/lesz a babával, rögtön elviszik egy másik kórházba, mivel Telkiben semmilyen intenzív ellátást biztosító háttérosztály nincs!
2012. jún. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm az észrevételed,de ez nem szempont nálam.

A Telki ebből a szempontból "ugyanolyan" kórház,mint a többi,hiszen az Bp-en is,csak egy-két helyen működik PIC,úgy tudom.

Olyan orvost és kórházat keresek,akikben megbízhatok,egészséges vagyok,és igazán messze áll tőlem az a hozzáállás,hogy az elején PIC-ben,meg koraszülésben gondolkodjak...Éppen elég baj az,hogy Eu-s viszonylatban is Magyarországon születik talán a legtöbb koraszülött,talán ezen kellene elgondolkodnia a magyar eü-nek...Nem fogok azért egy lepusztult klinikán,bunkó nővérek és hálapénzes orvosok között terhesgondozásra járni és szülni...Akinek ez a szempont menjen a SOTE I-re(de ez nem az a topic)

2012. jún. 15. 14:25
 15/20 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért:)

Én is a Telkiben szeretnék szülni,3 éve járok dr.Móricz Katalinhoz,de ő már nem vállal szülést.

Személy szerint dr.Fenyőházi Jenőt illetve dr.Kosztin Árpádot javasolta,velük esetleg nem találkozott valaki?

2012. jún. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Mindkettőjükkel találkoztam. Mindketten szimpatikusak, kedvesek, szerintem szakmailag is jók. Fenyőházi az a tipikus szórakozott tudós fajta, kétszer ő végezte a terhesgondozásomat a terhesség vége fele, amikor az orvosom (dr. Varsányi) szabin volt. Korrekt volt, alapos, válaszolt a kérdéseimre. Kosztin indította a szülésemet (ballont helyezett fel), rettenetesen izgultam, nagyon jó fej volt, próbált nyugtatni, éjjel többször is benézett hozzánk, beszélgetett velem, mert nem tudtam aludni.

Ha hajlandó lennék férfi dokinál szülni, Kosztint választanám. Persze ez csak az én magánvéleményem ;)

2012. jún. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
27%
Első baba? Ha azt hiszed, hogy a Te gondolkodásmódodtól függ hogy a baba mikor, és milyen körülmények között jön a világra, tévedsz. Egy idevágó közmondás : " A legjobbat kell remélni, de a legrosszabbra kell számítani." Az hogy a baba mikor születik meg, nem a magyar egészségügy jelenlegi állásától függ! Ismerek Telkiben szülést vezető orvost, nem is egyet. Az egyik, ott is szülést vezető orvos jelenleg terhes felesége nem ott szül, hanem egy állami kórházban megfelelő háttérrel...A másik doktor párja két babának adott már életet, szintén nem Telkiben. Vajon miért...???
2012. jún. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Második baba:)

3 éve szültem a kislányomat,akkor Németországban éltünk,a férjemnek munka miatt azonban fél évre vissza kellett jönnie,én meg szeretném ha "egyben" lenne a család,így jövünk vele.

Az ottani körülmények teljesen mások,mint itthon,ahogy általánosságban az orvosok,bábák,kismamák álláspontja is.

Én sem vagyok az a túldramatizáló fajta,egy megbízható orvost és kórházi hátteret keresek,és mivel nem nagyon ismerek senkit itthon,ezért jöttem ide a fórumra..De ahogy visszanéztem például a korábbi Telkis kérdéseket,szinte mindenhol kérdésnél óriási a szurka-piszka,a másik kioktatása stb..Igazán nem értem mi szükség van a másik kioktatására,miért nem lehet a másik véleményét tiszteletben tartani.


Azt sem értem,ha meglátod ezt a kérdést,és nem szülték ott,akkor miért írsz?Azért,hogy felvilágosíts,hogy miért ne ott szüljek?Válaszolj inkább arra a kórházos kérdésre,ahol valós tapasztalatod van-legalábbis én így szoktam(tenném)

Véleményem szerint mindenkinek a szíve joga ott szülni,ahol szeretne,úgy ahogy szeretne(a baba és az ő egészsége figyelembevételével).Így őszintén nem érdekel,hogy melyik orvosnak hol szül a felesége stb..

Lehet én sem szeretnék ott szülni,ahol a férjem dolgozik például..de az is lehet,hogy nem szimpi az orvos feleségnek a Telki stb..


Azoknak a kismamáknak,akik személyes tapasztalatikat írták le még egyszer köszönöm!Varsányi dr.nőhöz kaptam időpontot,majd írok beszámolót!

2012. jún. 15. 21:52
 19/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, egyetértek veled :)
2012. jún. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
KOSZTIN ÁRPÁD A LEGJOBBAK EGYIKE!!!! HA CSÁSZÁR,AKKOR MINDENKÉPP Ő!!!!
2012. aug. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!