Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pár hét múlva fogok szülni és...

Pár hét múlva fogok szülni és tiszta idegbajos vagyok, mindenen sírok, felkapom a vizet vagy emésztem magam. Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 28. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Én úgy érzem semmit! (most megkövezhet bárki).

2 hét múlva szülök, mindentől képes vagyok kiakadni, sírni, aztán megnyugszok (legalábbis azt hiszem), de valami más ismét felhúz...

Nehéz.

Biztos, hogy a hormonok, a bizonytalanság, hogy nem tudod mikor és mi fog történni, ...váltják ki.

Én azzal nyugtatom magam, 2 de max. 4 hét múlva vége. Remélem után már nem lesz ilyen.


Nem tudok Neked érdemben tanácsot adni, csak annyit, hogy probáld máshogy nézni a dolgokat a baba miatt.

Mondom én, akinek már nem megy:(


Könnyű szülést kívánok

2008. ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Érdemben sajnos én sem tudok segíteni, de azért valahol örülök nem csak én érzek így. Ezek szerint ez ilyenkor normális. Ha teheted próbálj meg a férjeddel/barátoddal/barátnőddel kicsit kikapcsolódni, kiruccanni valahova, hogy egy kicsit kikapcsolj. Én is ezt próbálom tenni.
2008. ápr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na de jo nektek,h csak a vegen vagytok igy,En szinte az egesz idaig ilyen hisztis idegbajos voltam/vagyok/,es tudom,h elviselhetetlen lettem,de nem tudok mit tenni ellene.Es persze a napi sirasok is megvannak mint nalad.

Szerintem ha mar beismerjuk fel siker,aztan En nagyon remelem,h ha meglesz a baba akkor rende jon ez,mert komolyan nem ertem,h a parom h bir elviselni,mert nagyon gaz vagyok.

Nagyon konnyu szulest kivanok.

21 hetes kismama

2008. ápr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én 29 hetes vagyok, de jó pár hete én is ilyen vagyok. Bármi apróság miatt képes vagyok sírni. Remélem, hogy elmúlik, ha megszületik a baba.

Kitartást és könnyű szülést!

2008. ápr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!