Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes terhesen más is...

24 hetes terhesen más is idegbajos?

Figyelt kérdés
Én a férjemmel tudnék minden nap ordibálni, legszívesebben törnék-zúznék. Mással szemben nem érzem ezt. Elmúlik magától, vagy esetleg szedhetek erre valamit?
2011. szept. 14. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én 22hetes vagyok, de már a terhesség eleje óta ilyen vagyok. És én is csak a férjemmel.
2011. szept. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A Magne B6 jót tesz idegbaj ellen, de óvatosan, ha szedsz vmi kismama vitamint, az is tartalmazza ezeket.

Én az első babával ajtókat csapkodtam, és poharakat dobáltam szegény páromhoz, utólag visszagondolva, nem is igazán adott rá mindig okot. Az egyik tesóm is sokat volt nálunk akkoriban, ő is kapott a fejére szegényke.

A második bébivel valahogy egész más. Ne aggódj emiatt, a hormonok ki tudják fordítani magából az embert, ezt a környezetednek is figyelembe kell venni. Sokszor rám is rám hagyták a hisztit, mondván ez nem én vagyok, hanem az "állapot".

2011. szept. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én pont ma voltam a háziorvosnál ilyen tünetekkel..

annyi különbség, hogy nekünk van egy 14 hónapos kislányunk is.. azért mentem orvoshoz, mert nem akartam, hogy addig fajuljon a dolog, hogy már vele is elkezdek ordibálni..

magnéziumot írt fel.. emellett kamilla teát iszom naponta..

remélem hamar visszaállok egy kicsit normálisabbra :D

20 h.km

2011. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ellenkezőleg. Sokkal megértőbb lettem mindenkivel, szeretet hullámom van állandóan. Előtte pedig elég szemét csaj voltam...

34hkm

2011. szept. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is idegbeteg vagyok szinte, komolyan mondom néha a buszon is idegesít mindenki... áááááááááá! Amikor lenyugszom, akkor meg iszonyú lelkiismeretfurdalás gyötör, hogy miért vagyok ilyen hárpia és miért nem tudok sugárzóan boldog, fellegekben járó kismama lenni.

Most gyanús csönd van egy pár napja, remélem nem csak gyüjtögetek magamban agy újabb adagot... :)

Én 27 hetes vagyok, nekem kb félidőtől kezdődött ez :(

Ráadásul sokszor bőgnék (bár sokszor idegességemben), elég rémes.

Remélem szegény babó bent nem ezt örökli tőlem :-O

Abban bízom hátha most elkezd javulni a helyzet, van még 3 hónap a szülésig!!! :)

2011. szept. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dettó!!

Én is igy vgayok,néha olyan hülye apróságon akadok ki amit elötte észre sem vettem volna...most tényleg minden idegesit!

Én szedek magne b6-ot ettöl sem jobb!

Ez a hormon majd szülés,vagy szoptatás után elmulik..ha nem a férjeknek nagyon nehéz életük lesz ..........én sajnálom sokszor,mert ugy rá tudok förmedni,és lelkiismeret furdalás lesz......pedig kedves aranyos bármit kérek megteszi........de hát terhes vagyok.......

2011. szept. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönööm a válaszokat! Én is szedem a Magne B6-ot, de sajnos ennek ellenére ilyen vagyok. Nekünk is van egy 2,5 éves kislányunk, vele szemben nem érzek ingerültséget, de a férjem már a puszta jelenlétével kihoz a sodromból. Rémes vagyok. Köszönöm még egyszer, lehet, hogy én is megkeresem a háziorvost.

2011. szept. 15. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!