Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jó vagy rossz élmény volt...

Jó vagy rossz élmény volt nektek a szülés?

Figyelt kérdés
Igazából nem arra vagyok kíváncsi, hogy ki hogyan szült, akkor én is leírhatnám hogy én miképp, csak arra hogy egy bizonyos idő elteltével hogyan emlékeztek vissza?
2009. júl. 7. 14:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
csodálatos dolog szülni!!!!
2009. júl. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
82%
Nekem jo elmeny volt,es boldogan varom a mesodikat majd.
2009. júl. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Én kellemesen csalódtam ,jó visszagondolni rá ,de nekem a friss élményeim is jók voltak. Első szülésem volt,amivel megszenvedttem az a varrat helye volt, na arra nem szivesen gondolok vissza.
2009. júl. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
77%
Bocsi,masodikat.:)))
2009. júl. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Hihetetlen volt, már másnap újra kezdtem volna :)
2009. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Így visszagondolva arra emlékszem piszkosul fájt, tolófájásaim nem volta, alig vártam hogy vágjanak fel.

Olyan megkönnyebbülés volt mikor vége lett.

Valahogy az fura egy kicsit hogy egy pillanatra láttam csak a babám, s a férjem fogta először nem is én, majd csak másnap délben láttam a babám.

2009. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
Én nem tudnám ezt ilyen egyértelműen eldönteni, hogy jó vagy rossz. Rossz, mert nehéz és hosszú volt, iszonyúan fájt, voltak pillanatok, amikor úgy éreztem nem bírom tovább, ugyanakkor viszont itt a gyönyörű kisfiam. Szülés után azt mondtam, hogy én ezt még egyszer nem akarom végigcsinálni, azóta ez is változott. Szeretnék majd kistesót, még nem most, de pár év múlva igen.
2009. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%
Amíg fájt és szenvedtem az nem kell még egyszer, de amikor megláttam először Törpit az egyedüli pillanat.
2009. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%
Jó élmény volt, de azért eléggé fájt.
2009. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%

40 évesen szültem 4 hónappal ezelőtt a második gyermekemet. Az elsőt 18 évvel ezelőtt, az sokkal jobban fájt.

Ez a szülés nagyon kellemes élmény maradt számomra, pedig nagyon féltem.

2009. júl. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!