Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jó vagy rossz élmény volt...

Jó vagy rossz élmény volt nektek a szülés?

Figyelt kérdés
Igazából nem arra vagyok kíváncsi, hogy ki hogyan szült, akkor én is leírhatnám hogy én miképp, csak arra hogy egy bizonyos idő elteltével hogyan emlékeztek vissza?
2009. júl. 7. 14:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nincs még egy ilyen csodálatos dolog.Már én is a szülőágyon újra tudtam volna kezdeni.Minden nap újra és újra átélem gondolatban.Várom,hogy jöhessen a kisteső.7 hete szültem
2009. júl. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem jó is és rossz is. A vajúdást szívesen kihagytam volna, de amikor a babát a mellkasomra tették, nekem már teljesen mindegy volt minden; el se hittem, hogy VAN!!!:))))

Nem offolok, de ezt úúúúúgy nem szeretem, amikor más leírja a véleményét , nem kritizál, nem kommentel és valamiért valaki lepontozza :( Szinte mindenkinél látom. Valaki "irigy"??

2009. júl. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Csodálatos volt, amikor végre kaptam kéjgázt több órányi sikertelen tágulás után...de az, amikor elvették tőlem hogy már nyomhatok és 20 perc múlva rajtam volt a csupa magzatmázas kislányom, felülmúlhatatlan volt...
2009. júl. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!