Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van úgy, hogy egy nőnek...

Van úgy, hogy egy nőnek annyira nehéz, rossz élmény legyen az első szülése, hogy emiatt ne vállalkozzon több gyerekre?

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 01:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10:41-es, menyi volt a súlya?
2012. júl. 1. 14:12
 12/13 anonim ***** válasza:
2 és fél év után éreztem azt először, hogy oké, talán készen állok rá, hogy ismét szüljek. Nagyon szeretnénk kistestvért a fiúnknak, de a sok órányi vajúdás és az azt követő állapotom annyira mélyen bennem volt/van még, hogy még mindig fájdalommal gondolok rá. De erős leszek és kibírom.
2012. júl. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A 10:41-es vagyok.


2150g volt a babám. Amikor kibújt, az volt az első mondatom, hogy "miért ilyen pici?"... Csak a csont meg a bőr volt, és nem is hagyták mellettem, inkubátorba tették, mert fázott. Igaz, másnap kikönyörögtem onnan, és míg a többi baba egy szál bodyban volt a kórtermünkben, addig ő sapkában-kesztyűben. :( De szerencsére szépen evett, úgyhogy a 4. nap hazamehettünk 2260g súllyal. :)

2012. júl. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!