Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Otthon szülés? Tapasztalatok?

Otthon szülés? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

akinek volt már otthon és kórházban is, összehasonlítaná?


az lehetséges, hogy végig egyedül legyek?

Mikortól kell feltétlen ott lennie valakinek?


2012. júl. 2. 17:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:

Én biztos vagyok abban,hogy itt Magyarországon is hamarosan lesz működőképes otthonszülés,azért mert van rá igény és mert megoldható és azért mert ha külföldön megoldható,hazánkban is az lesz előbb-utóbb.

Nem ellenzem az otthonszülést de én nem szülnék csak kórházban.


A belinkelt történethez annyit:a doula sokat hibázott több orvossal szemben mindig megerősítette a kismamát abban,hogy ne engedje a császármetszést.Az Anyuka nagyot hibázott,hogy halgatott egy szinte képzetlen emberre.Értem ez alatt azt ,hogy doula nem dönthet,mérlegelhet abban,hogy legyen császár vagy ne,szerintem ez a doula túl lépte hatáskörét.

2012. júl. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:
2012. júl. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim ***** válasza:

64-es válaszoló vagyok.

Általában nem a kérdező szokott lepontozni, hanem az, aki ugyan válaszolni nem akar, de olvasgat, és nem tetszik Neki. De értelmeset nem tud a dologhoz szólni. Unatkozó háziasszony, jöhet a lepontozás!

2012. júl. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem nem lesz nálunk működő otthonszülés, mert az sokkal több kiadást jelentene, és sokkal több veszélyt rejt magában.


Kifejtem:


akkor lehetne megoldani biztonságosan, ha több lenne a mentő és a mentős. De erre nincs pénz, hogy minden kanapén szülni tervező háza előtt álljon egy készenléti kocsi mentősökkel.

Plusz: ha otthon mégsem megy a dolog, és a kismamának félig beszorult alig lélegző csecsemővel menni kell be a kórházba szülés közben, a dokik meg kezdhetik a mentést, és tragédia történne, jönne a perek sora, hogy ki is hibázott....a doki, akinek a kezei között meghalt a gyerek/elvérzett az anya, vagy az anya, akinek derogált kórházba menni.


Nem lesz nálunk MŰKÖDŐ otthonszülés, mert ép eszű ember nem vállalná be a kiépítését...egy sor kérdést és kiadást hagyna maga után, csak mert sokaknak nem felel meg az intézmény, amely erre hivatott.

2012. júl. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:
A gazdagoknak ,jó módúaknak eléhető lesz az otthonszülés,véleményem szerint.
2012. júl. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:
2012. júl. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:
2012. júl. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:

[link]


A magyar nyelvű fölirat alul a "CC" gombra kattintva állítható be.

2012. júl. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim ***** válasza:
2012. júl. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:
55%
A gazdagok és jómódúak kifizetnek egy magánkórházat. Nem hiszem hogy a szép bőrbútorokat, perzsa szőnyeget teli akarják mocskolni vérrel és egyéb járulékokkal. Meg is értem. Ráadásul azért, mert valaki gazdag, még nem jelenti azt hogy veszélyeztetné magát. Mert annyira senki nem gazdag, hogy szuperszonikus repülőmentőt tartsona háza mellett, ami pár perc alatt bent van a kórházban ha életmentés kell.
2012. júl. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!