Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon fáj a szülés?

Nagyon fáj a szülés?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok,és nagyon félek a szüléstől..mindenki azt mondja hogy nagyon fáj..Télleg olyan rossz? Bár a végeredmény mindent megér :D
2009. júl. 9. 15:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de megéri :)
2009. júl. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Az tény, hogy fájni fáj. kinek így kinek úgy4 de amikor a kezedbe fogod a csodálatos kisfiad/ kislányodat akkor már nem is fájt!


Én azt mondom, hogy elviselhető, legalább is nekem az volt!


Kívánok neked is könnyű szülést, addig is jó babavárást!

2009. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

igen, nagyon fáj :)

de elmúlik :)

2009. júl. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon !!!!!!

Készülj fel a legrosszabbra én is igy tettem ,és végül természetes úton semmi beavatkozás nélkül hoztam világra 8 óra alatt az első kisfiamat!!!

Komolyan mondom isteni volt mikor éreztrem ahogy kicsusszan a drága!!!

Mikor kivittek a szülőszobából közöltem a párommal hát simán végigcsinálnám még 5x!!

Megérte!!!!!üdv egy 11 hós baba anyukája

Nikol

2009. júl. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
nagyon nagyon fáj de probálj meg arra gondolni hogy mindjárt meglesz és a kezedbe tarthatod ez segit hogy kitarts
2009. júl. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
úristen:S 8óra? jajj bárcsak mát túllennék ezen az egészen..De remélem nem lesz semmi baj. Amúgy,a hugom osztálytársa 16évesen szült és állítólag 25 perc alatt végzett.
2009. júl. 9. 15:24
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt annyira vészes, de elég kellemetlen emlék így is...de tényleg megéri!!

Egy biztos, a fájdalmat sehogy sem tudod elkerülni (még ha nem is annyira fáj). Ne arra koncentrálj, hogy fájni fog és ne félj tőle, mert annál rosszabb...én is úgy álltam neki, hogy tudom, mi zajlik a testemben, mi van a babával és így könnyebb egy kicsivel. Végig arra gondoltam, hogy ezt muszáj átélni ahhoz, hogy a kezemben legyen végre a pici és különben is, semmi sem tart örökké...;)

Fel a fejjel!

Könnyű szülést kívánok!

2009. júl. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a 25 perc az csak a kitolási szakaszra vonatkozik. A vajúdással együtt nem lehet 25 perc.
2009. júl. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Kérj EDA-t és akkor nem fogod érezni a fájásokat! 4 óra alatt komolyabb fájdalom nélkül született meg a gyönyörű kislányom :):):)


Könnyű szülést Neked is!


9 hós kislány anyukája

2009. júl. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
nekem fájásokkal együtt 2 óra volt és első baba és azt mondom volt már nagyobb fájdalmam is...ezt kívánom neked is ezt a gyors szülést
2009. júl. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!