Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nagyon fáj a szülés?

Nagyon fáj a szülés?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok,és nagyon félek a szüléstől..mindenki azt mondja hogy nagyon fáj..Télleg olyan rossz? Bár a végeredmény mindent megér :D
2009. júl. 9. 15:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az első babámat 39 óra vajúdás után hoztam a világra!Iszonyúan ,szörnyen fájt.Teljesen önkívületi állapotba kerültem.Utána azt mondtam soha-soha többé!De az élet úgy hozta hogy össze ismerkedtem jelenlegi férjemmel és akartunk közös babát.Nagyon féltem mert tudtam mi vár rám.Amikor eljött az idő ugyan az a fájdalom de a végén ott volt a kisfiam és teljesen más volt mint a lányommal (ott nem voltunk eggyütt apukával)Ott volt apa aki tartotta bannam a lelket így másképp éltem meg.15 óra volt.Most várjuk a 3.babát és most is tudom mi vár rám és most is félek,mert hazudnék ha szt mondanám hogy nem,de tudom hogy apa ott lesz plussz egy nagyon jó orvos és fogadott szülésznő.Nagyobb tapasztalattal állok neki a mostani szülésnek mint az elsőnek.Hidd el ettől is függ.Bár a fájdalom akkor is meg van csak nem mndegy hogy éled meg!

29 hetes km

2009. júl. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! EDA-t vagy más fájadlomcsillapítókat nem kérhet mindenki? Miért nem?
2009. júl. 10. 09:45
 23/26 anonim ***** válasza:
Evileg kérhetsz nincs semmi komplikáció a szülést illetően,de tudomásom szerint a fájdalmat valóban enyhiti de a kitolási szak elhuzodhat,hisz maga a kitolást nem érzed annyira,pedig akkor kell minden erőd összeszedni. Én harmadszor se kérnék.
2009. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Szia! 18évesen másfél óra alatt mindennel együtt megvolt!!:)És abszolut nem fájt(Legalábbis nekem nem) A legcsodálatosabb érzés a világon!3 hetes anyuka:)
2009. júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nem kell kérned semmi féle EDát,igen komol,y veszélyei vannak!!

Pl megmozdulsz rossz helyre adják be aztán véged!!

Aztán később leeht felkelni ,és ami a legfontosabb később indul be a tejed is!!

Nekem abszolut nem kérdezték meg hogy kérek e bármit is!!

Persze kértem volna de ha én kibirtam akkor mindenki kibirja!!!

Nálam jobban nem félt jobban a szüléstől!!

Kitartás és kifogod birni te is hidd el!!

Csodálatos élmény lesz!!üdv egy 11 hós baba boldog anyukája

2009. júl. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
En 20 ora alatt szultem es elso perctol fogva 4 perceseim voltak.Borzaszto volt,de egyben eletem leggyonyorubb napja volt:)Konnyu szulest.5 hos anyuka
2009. júl. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!