Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A váci kórházban van lehetőség...

A váci kórházban van lehetőség vajúdás során kéjgázt használni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Ezt nem tudom megmondani, de szerintem felejtsd el, semmire nem jó-placebo-

Kérd a gerincmellé, én abból is 3-at kaptam mire jobb lett.

2009. júl. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én Dunaújvárosban 'szívtam'. Kicsit éreztem a hatását. meg legalább figyeltem a légzésemre. De utána egész nap hányingerem volt, úgy szédültem, hogy alig tudtam leszállni az ágyról! Nem érte meg! Szerintem is keress más alternatívát.
2009. júl. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia.én is vácon fogk szülni,és ugy tudom nem lehet.
2009. júl. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az első szülésemnél a vajúdás utolsó óráiban kaptam és nekem megváltás volt, hiába placebo. Nekem bejött tényleg, főleg mivel aszthmás vagyok, stabilizálta a légzésem. Mikor abbahagytam egy kis időre, azt hittem szétszakadok...:-) nyilván nem...

Jól van, köszönöm a válaszokat, aki tud még vmit, írjon.

2009. júl. 19. 12:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok, ha tudod, hogy neked használt, akkor mindenképpen kérdezd meg a kórházat.

Én 32 órát vajudtam, és 5 percesekkel az elejétől kb 4-5 órán át kellett nyomnom a babát, mert nem császároztak, ha még bekábulok nem tudom mi lett volna, így is a végén majdnem aludtam, aztán a lepény, belémszakadt..stb..ne félj kinyílt a csipám egyből elment az álmosság, szoval ez szülésfüggő is lehet, de ha tapasztalatod van, akkor mindenképp érdeklődj a szülészeten!

Boldog babavárást!

2009. júl. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!