Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért akarnak sokan természete...

Miért akarnak sokan természetes szülést császármetszés után? Van valaki akinek van tapasztalata ezzel kapcs?

Figyelt kérdés

én félnék hogy szétnyílik valamelyik heg vagy hogy bepánikolnék közben mert másra számítottam mondjuk

meg attól is félnék hogy még ott a hegeknél is fájni fog plusszban, nem merném vállalni

aki volt így annak hogy alakult?


2012. aug. 14. 19:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
a gyerekek súlya többnyire egyre nagyobb..., szóval ez nem helytálló. Nálam 20 hónap van a két gyerek között, ennek ellenére nekiálltunk a sima szülésnek. Nem rajongtam érte.
2012. aug. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Na én be nem vállaltam volna 20 hónapra hisz az olyan kevés idő császár után,de gondolom minden oké volt??!!
2012. aug. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Bocsi elírtam mert közben segítettek gépelni is. :)

A második baba elveben nem lehet nagyobb az első baba születési súlyánál. Bár már volt aki megcáfolta de azért gondoltam korrigálom.

2012. aug. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
igen, rendben volt minden, mert szintén ugyanúgy nem illeszkedett be, mint az első, homloktartásban volt és nagyobb is volt jóval, mint az előző. Szóval császár volt a 2. is. Nem bántam.
2012. aug. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
51%

Nekem császárral született mind a 4, semmi hiányérzetem nincs, nincsen rá időm :-) végülis mind egészséges, csak ez számít........

hogy a kérdésre is válaszoljak, az első sürgősségi volt, mert elvesztették a baba szívhangját 8 óra vajúdás után, a másodiknak simán indultam neki-lelkiekben, de aztán a betöltött 40dik héten rám jött a para az előzőleg tapasztaltak miatt, magam kértem a császárt (holott orvosi indok "csak" a korábbi császár volt) és nem bántam meg......ha Isten meglepne egy 5dikkel is, simán felmásznék arra az asztalra újra, gondolkodás nélkül. Mielőtt megkapom, hogy felelőtlen vagyok, sokat változott a műtéti technika meg a felhasznált anyagok 30 év alatt......a programozott császár semmivel nem rejt magában több komplikációt, mint a sima szülés, a babára nézve biztonságosabb is.

2012. aug. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!