Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mennyire gyakori még, hogy...

Mennyire gyakori még, hogy kórházban nem ehet és ihat szülés közben a kismama? Melyik kórházak ilyenek?

Figyelt kérdés
Nagyon elkeserítő, hogy úgy tűnik, van még pár ilyen. (Ha patetikus akarnék lenn, akkor hozzátenném, hogy a XXI. században, Európában.)
2012. aug. 25. 15:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
reggel 9-re voltam kiírva szülés indításra.éjféltől már nem ehettem és nem ihattam semit.12.5 órát vajúdtam,tehát este fél 10-re lett meg a kislányom.gondolhatod milyen volt,majdnem 22 órát kibírni kaja meg innivaló nélkül.persze mikor nem láttak egy-két kortyot ittam,de semmit nem ért az a kevés víz.azt sem engedték szinte h vizes zsepivel törölgessem a szám.sőt,a 2 óráés megfigyelés alatt is megtiltották h igyak.Tatabányai kórházról van szó.
2012. aug. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én sem azon vagyok fennakadva, hogy nem lehet tízfogásos lakomát rendezni szülés közben, de egy elhúzódó vajúdásnál nem inni, azért az elég durva...

2012. aug. 27. 13:24
 23/23 anonim ***** válasza:

DEOEC nem lehet enni ,de inni bőven kell és szőlőcukrot is ajánlják ... 12 órát vajúdtam de nem vágytam semmi kajára a víz nagyon jól esett. Ha megkívántam volna pár szem kekszet biztos nem tiltakoztak volna.

Én úgy gondolom ezek az ajánlások nem véletlenül vannak+ a szervezet is tudja mi a jó.

2012. aug. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!