Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után, én meg szeretném...

Szülés után, én meg szeretném tartani a kilókat! Ha nem teszek ellene, akkor rajtam maradhat?

Figyelt kérdés

12 kg-ot híztam,most vagyok 60 kg.Már nemigen szeretnék vékonyabb lenni,így nagyon jól érzem magam.Van rá esély,hogy nem fogok lefogyni?

39 h


2009. júl. 29. 12:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
5-10 kilo tuti lemegy
2009. júl. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyet sem hallottam még. Istenem de irigyellek. Szülés utána vmennyi lefog menni az első 1-2 hétben (baba, magzatvíz, víz..stb) az kb. 8 kg. A többi rajtad marad ha nem teszel semmit.
2009. júl. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

10 kiló simán le fog menni.

Szerintem ugyanolyan vékonyka leszel, mint voltál pikkpakk. Tuti nem maradsz "dagi".


Én 8 kilóval vagyok kevesebb, mióta megszültem, előtte is sovány voltam, most meg mint egy giliszta. A szoptatástól ugrottak le rólam a nem létező zsírok, most vannak csontjaim, meg rajta bőr. Szóval ha meg akarod tartani a súlyodat, akkor egyél nagyon nagyon sokat, mert a szoptatáshoz kell a plusz kalória, nehogy még soványabb legyél.

2009. júl. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen..azt tudom,hogy a baba+víz lemegy.

Soha semmitől nem tudtam hízni,48 kg voltam mindig,most olyan jó,hogy van fenekem,combom,stb...


Sajnálnám ha lemenne minden.

:-(

2009. júl. 29. 12:14
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

40kg-val indultam, 47kg lettem.most 38kg vagyok.

:(

1éves a pici

2009. júl. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

úhhh...ez nem valami bíztató.



Azért köszönöm mindenkinek a válaszokat!

2009. júl. 29. 12:48
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mintha magamat látnám.

48 kg kezdtem a terhességet 60 ra felment. nagyon jól néztem ki. és örültem is mikor terhes lettem, hogy jaj de jó marad rajtam 2-3 kg. még annak is örültem.

megszültem és a kórházból úgy jöttem haza, hogy 2 kg felesleg volt rajtam. Sajnos szoptatás alatt még az is lement meg még több. pedig rendesen étkeztem, hogy legyen tejem.

Kisfiam most 22 hónapos és 46-47 között mozgok. egyszerűen képtelen vagyok hízni. Pedig minden eredményem jó.

Nem akarlak elkeseríteni, de nem fog rajtad maradni. ha nem vagy hajlamos a hízásra!

Ráadásul kisebbek lettek a melleim is. A férjemet nem zavarja mert mondta, de engem igen! Pedig terhesség végén de jó nagyok voltak!

De mindegy ez van ezt kell szeretni.

BÍzok benne hogy talán majd a 2. nál sikerül valamit magamon hagyni!

2009. júl. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom a klubbhoz. Sosem voltam 50kg, mindig szerettem volna hízni, terhesen sikerült is, imádtam magam, imádott a férjem is, jobban, mint azelőtt. Akik addig szekáltak a vékonyságom miatt, azok hüledeztek, hogy de jól nézek ki. 58 kg-mal mentem szülni, éppen ma 8 hetes a kisfiam és 49 kg-ra visszamentem. Eltűnt a kerek pofi, a vastag combocska, a kerek popsim, sőt mondhatnám, még laposabb a fenekem, mint terhességem előtt. Én sem akartam visszafogyni, de a szülés után nem találtam a helyem a világban, nehezemre esett felfogni, hogy itt ez a kis lény (depi), és étvágyam sem volt. Mire rendbe raktam magamban a dolgokat, már megint 50 kg alatt voltam. :( Ez a mi sorsunk, de azért remélem neked sikerül megtartani az idomaidat!!!

Könnyű szülést!

2009. júl. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Nikcsi ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Itt egy ujabb klubtag. :) 48 kg-mal kezdtem, 60-nal mentem szulni, szules utan par hettel mar 50 voltam. En nagyon orultem neki, mert attol fuggetlenul jol neztem ki. Aztan most varom a masodik babamat, mikor eloszor mertek 46 kg voltam. Na akkor jol nekikeseregtem, mert nem sikerult tartanom az elozo sulyomat, nagyon sokat voltam rosszul, ami mostanra normalizalodott ugyhogy remenykedem hogy sikerul visszahiznom. Egyebkent hiaba ettem mint egy lo a szules utan is, sose voltam hizekony alkat es valoszinu hogy mar nem is leszek. A parom nagyon szeret igy, igy ismert, szeretett meg. De azert most ujra megprobalom tartani a sulyom, ha nem megy annyi baj legyen.

2009. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 kgot híztam a terhesség alatt, és már azzal a -5 kg-al jöttem haza, tehát annyi volta, mint terhesség előtt. Sőt, hogy szoptattam, fogytam még további 4 kgot. Ez nagyon alakfüggő, nem lehet előre tudni.

Cseréljünk, én 65 vagyok, és világ életemben imádtam 48 lenni, de már sosem fogyok le annyira. Örülnék az 55-nek is:-)

2009. júl. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!