Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után, én meg szeretném...

Szülés után, én meg szeretném tartani a kilókat! Ha nem teszek ellene, akkor rajtam maradhat?

Figyelt kérdés

12 kg-ot híztam,most vagyok 60 kg.Már nemigen szeretnék vékonyabb lenni,így nagyon jól érzem magam.Van rá esély,hogy nem fogok lefogyni?

39 h


2009. júl. 29. 12:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Istenem!!!

Mit nem adnék,ha le tudtam volna fogyni arra a súlyra,amekkora terhesség előtt voltam.

158cm vagyok,és 57kg -val kezdtem.75kg-val mentem szülni 34 hétre.Ki tudja mekkora lettem volna,ha kihúzom 40 hétig.

Most 62 kg-ról indult a terhességem,és már előre félek,hogy mennyi jön fel.Nem voltam rosszul,tehát mínuszban nem voltam.

Abban reménykedem,hogy most sem megyek 75kg fölé,mert akkor tuti nem tudok lefogyni.

Soványka fiatalasszonyok,gyertek majd szülés után,és csípjen mindenki magának egy kis husit rólam.

:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

2009. júl. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
:-D
2009. júl. 30. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!