Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Visszagondolva, mi volt a...

Visszagondolva, mi volt a szülésed előjele?

Figyelt kérdés
hasmenés,szokatlan fáradtság,még több pisilés a nyomás miatt...

2012. szept. 15. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hasmenés hányinger az elsővel, a másodikkal semmi az égvilágon... elkezdett folyni a magzatvíz és fájások nem voltak
2012. szept. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
gyenge mensi szerű fájdalom
2012. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hasmenés. Reggel be kellett feküdnöm, akkor már 3 nap túlhordás volt. Nap közben 3-4 alkalommal ment a hasam, éjfél előtt kezdett szivárogni a magzatvíz.
2012. szept. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nekem a kedvem ment el mindentől a második szülés előtt. Olyan igazi világvége hangulat tört rám. se enni,se inni nem akartam,se beszélgetni. Bezárkóztam a szobába és feküdtem egész nap az ágyon. Este 6 körül kezdődtek el a fájások és éjfél után egy kicsivel már a cicimen lógott a kislányom :)

a kisfiamnál is megvolt az étvágytalanság és kedvetlenség,de nem ennyire erősen. más fizikai jele nem volt, mert pisilni a végén már amúgy is nagyon sűrűn jártam.

2012. szept. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Semmi.Este még vígan bundás kenyeret sütöttem,majd zuhany és alvás.Hajnalban fájásokra ébredtem.
2012. szept. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Kétszer szültem, de semmi előjel nem volt, akárhogy is gondolkodok.
2012. szept. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Egész éjjel forgolódtam, sehogy sem volt kényelmes. Fél óránként pisilni kellett, és már a sírás határán voltam a fáradtságtól hajnal 4 fele, amikor hirtelen pukkanást hallottam. Gyorsan kimásztam az ágyból és már el is öntött a magzatvíz..
2012. szept. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nem volt semmi feltűnő. Mindkét vajúdásom hosszú volt (az első 14, a második 38 óra), szépen egyre erősödő-sűrűsödő fájásokkal. Hasmenés mindkettőnél szülés előtt 10 órával.
2012. szept. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
79%
Fura, de magzatvíz szagú volt a bőröm mindenhol. Persze akkor még nem tudtam, hogy ez az, csak fura szagot éreztem. Aztán kb 6 óra múlva elfolyt a vizem :)
2012. szept. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elsőnél: nyilallgatások a hüvelyemnél, másodiknál enyhe hasmenés.(még gondolkoztam is, h tök jó, h most kaptam be valamit , így a finishben...)
2012. szept. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!