Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Visszagondolva, mi volt a...

Visszagondolva, mi volt a szülésed előjele?

Figyelt kérdés
hasmenés,szokatlan fáradtság,még több pisilés a nyomás miatt...

2012. szept. 15. 17:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
79%
Szia. Nekem roppant jó kedvem volt a ki írt napom, folyamatosan pörögtem, tele voltam energiával, este el rángattam a férjem sétálni, másnap reggel 6 fele 4 perces fájásokra ébredtem :)
2012. szept. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szülés előtt 4 nappal elment a nyákdugó egy része, és szivárgott a magzatvizem. Akkor már tudtam,h. nemsokára szülök. Az orvos nem látta,h. szivárogna vizem, mert mikor vizsgált, a babám szelepszerűen zárt. Szülés előtt egy nappal befektettek a kórházba. Azon az éjjelen, ment a hasam, nem aludtam, kerestem a helyemet, mint egy kutya fialás előtt. Én is azt csináltam. Nem aludtam semmit azon az éjjelen. Másnap reggel, vizsgált a doki, és pont akkor ment el egy adag magzatvíz, és közölte, h. még aznap megszülök. MEg is szültem aznap este fél kilenckor. Akkor már vagy másfél napja fent voltam, nagyon kimerültem.
2012. szept. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!