Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40. hetet betöltött kismamák...

40. hetet betöltött kismamák hogy vagytok? Én ma 4 nappal vagyok túl a kiírt dátumon, de lelkileg elég nehezen viselem.

Figyelt kérdés
Vannak néha fájások, de mindig abbamaradnak. Nyákdugórész-féleség hajnalban távozott.

2012. okt. 3. 09:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
9-es válaszoló felvetésére reagálnék az indítással kapcsolatban. Ez is csak ha....ugyanis nem számoltunk el semmit, totál pontos ciklussal, még azt is tudom, hogy melyik nap fogant a kisfiam és minden uh-n így is 5-6 nappal nagyobbnak mérték, tehát a számítás jó volt. És inkább egy 40. hét utáni indítás és császár, mint a lehetősége annak, hogy a 41. hét után sokkal gyakoribbak a babával történt komplikációk. Teljesen elégedett és a boldog vagyok ezzel a szülésélménnyel, mert a kisfiam is és én is egészségesek vagyunk, köszönhetően egy profi teamnek.
2012. okt. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nálam semmi, hétfőn befektetnek,kedden indítanak. Kicsit félek,de már egyáltalán nem bánom,mert minden egyes nap aggódom,hogy valami baj lesz. Szóval inkább megváltás,hogy így,vagy úgy,de végre kint lesz a baba. Ma voltam nst-n,semmi fájás,bezzeg mióta itthon vagyok egyfolytában görcsölök... Holnap megint ask,utána gondolom (mint mindigl egész napos szenvedés a görcsöktől. Legalább vezetnének valahova,de semmi :( Ti nem aggódtok,hogy már ennyire túlléptük?
2012. okt. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!