Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 30 évesen szültem meg áprilisb...

30 évesen szültem meg áprilisban az első kislányomat. Ti is úgy éreztétek szülés után hogy máris szülnétek még egyet?

Figyelt kérdés
Akkora élmény volt nekem a szülés,és olyan energia és élmény bomba,hogy a most 3 hónapos kislányom mellé szeretnék mihamarabb még egyet.És ha olvasom itt az oldalon a szülésre készülő kismamákat,könnyezek ezerrel,mert eszembe jut az én szülésem,és meghatódok. :))
2009. aug. 5. 15:18
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló:Gratula hogy mindjárt szülsz.Libabőrös lettem,annyira beleéltem magam,hogy mindjárt a kezedbe foghatod a kis babád!!!:)) Pedig nem is ismerlek,de nagyon könnyű szülést,és sok boldogságot a kicsihez!!!
2009. aug. 5. 15:55
 12/23 anonim ***** válasza:
en a lanyommal 18orat vajudtam a szuloagyaon azt mondtam a dokinak engem nem fog minimum 5evig itt latni :) a lanyom most 2 eves januarba megyek ujra szulni:))))
2009. aug. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 19 évesen szűltem a kislányomat.39 óra vajúdás után fogóval "tépték ki" belőllem a kisbabát.Utána azt mondtam soha többé.Plussz az apjával is megromlott a kapcsolatom.Amikor össze jöttem jelenlegi férjemmel nagyon akartunk egy közös babát.Hamar össze is jött és gyönyörű volt a születése.Olyannyira belejöttünk hogy most várjuk a 3.babánkat aki szeptember elején érkezik és bár kicsit azért félek de már nagyon várom.

34 hetes kismami

2009. aug. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Nem.

Az első után 9 év múlva szültem, a amásodika és többet nem szülnék/szülök.

Nem maga szülés miatt, hanem ami utána volt mind kétszer.

2009. aug. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

köszi a jókívánságokat :)


/a 2 hét mulva szülős mami :)/

2009. aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Szia

Én is most áprilisba szültem.Akkor azt mondtam én soha többet ,ha eszembe jutott a szülés a hideg kirázott teljesen rosszul lettem.Az 1 dolog, hogy érzéstelenítés nélkül szültem, de a közelébe se volt annak a fájdalomnak amit átéltem mikor közel 10 percen keresztül belül varrtak össze.Még mindig emlékszem arra hogy nagyon fájt, de már nem él bennem annyira élesen.Azért kicsit még mindig tiltakozok ha szóba kerül a kistestvér, de már mélyen magamba egyre inkább eljátszok a gondolatával. :)

2009. aug. 6. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Én májusban szültem (anyák napján) szintén 30 évesen az első babámat. Már alig várom a következő projektet. Jövő nyáron nekilátunk a kistesónak.:) Én szerencsésnek mondhatom magam 3 óra alatt meglett a kisfiam. Érzéstelenítőt nem kértem. Érdekes sokan írják hogy a varrás fájt, de nekem nem. De most próbálok gondolkodni de nem emlékszem hogy kaptam volna helyi érzéstelenítést. Csak a vágásnál egy szurit oda le. Vagy tényleg ennyire nem emlékszem? A varratszedés jobban fájt. De az csak fél perc volt. Jó babázást!
2009. aug. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Hű,nagyon durva szülési sztorijaitok vannak csajok.A 34 hetes kismama akinek 39 órás volt a vajúdás-szülés téma,hát az nem semmi.Bele sem merek gondolni,és nem is gondoltam volna,hogy a mai világban hagynak valakit ennyi ideig szenvedni.Ezt csak arra alapozom,hogy én a Péterfy-ben szültem,és ott azt hiszem 10-11 órás vajúdás után megcsászároznak,mert állítólag a babának sem jó az a rengeteg erőlködés.Persze,ha valaki nem akarja a császárt,akkor küzdhet még.Most már látom milyen szerencsés vagyok a "kis"4-5 órás vajúdással,és hogy könnyen szültem.Azért itt elég sok az olyan anyuka aki sokat szenvedett a kis babójáért,és mégis most megint várandós,és ezért nagyon örülök nektek hogy írtatok.És mindenkinek gratula aki megint erre a csodára készül,és már ott hordja a pociban a kis magzatát. :)) Olyan jó ilyen történeteket olvasni,ismeretlenül is,de drukkolok nektek!Puszi nektek csajok! :))
2009. aug. 6. 15:35
 19/23 A kérdező kommentje:
Jajj,és majd elfelejtettem! :)) Utolsó válaszoló:A legszebb anyák napi ajándékot kaptad,amit csak lehetett.Az én kislányom 2 hetes volt anyák napján,és én nagyon hálás voltam a sorsnak ezért a kis tündéri szuszogó ajándékért. :) Kell ennél szebb dolog?!Imádom!
2009. aug. 6. 15:39
 20/23 anonim ***** válasza:

Szia!


12 órás vajúdás után szültem meg a kisfiam, érzéstelenítő nélkül. Még pici, 3 hónapos, de sokszor minden ok nélkül rázendít a sírásra, főleg estefelé. Első babás vagyok, úgyhogy én is azt hittem abból áll a babázás, hogy "jajjdecuncimuncivaagy" . Hát nem:) Ezektől a sírásoktól az elején eldobtam az agyam,de mostmár 10ig számolok (és nem a babán nevetek,) de jókat mosolygok, hogy érezze, nem akarom ezzel őt "bántani", segíteni szeretnék, hogy rájöjjünk mi a gondja? De ettől függetlenül már holnap újra terhes lennék... csak az tart vissza, hogy pici a baba még... :)

2009. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!